2726
عنوان

اگه پنج سال عقب میرفتین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 179 پست

کاش اون خبط بزرگ و نمیکردم.

کاش بچه ام و نمیکشتم.

کاش کورتاژ نمی کردم.

البته باید ۱۰ سال عقب رفت. 

کاش خدا رو از قلب باور داشتمو برای قسط و کار بچه اولمو کورتاژ نمیکردم.

بچه رو تیکه پاره کردم. آهش گرفته. رنگ خوشی رو نمیبینم.

کاش خدا منو ببخشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه فایده 

مگه بر میگرده

فقط گفتنش باعث میشه آدم افسرده تر بشه و افسوس بخوره..

آدم باید رو به جلو حرکت کنه چون گذشته برنمیگرده 

پس حتی فکر کردن بهش هم اشتباس

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
چرا؟؟؟؟؟؟؟

چون درگیر ی پسری شدم تونفهمیام ک مسیرزندگیم و احساساتم تغییرداد....کاش میذاشتم بالغ ترشم بعدگوشی میگرفتم

آن دلبر شیرین که سپردی به منش👶میسپارم به ننش 😒بابت اخلاق عنش💩
که پنج سال برگردم عقب هیچ وقت توعمرم حس نکردم معنی پشیمونی چیه همیشه میگفتم من توهرزمان بهترین تصمی ...

یعنی الان نمیتونی اشتباهتو جبران کنی؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود/تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود  

ازدواج نمی‌کردم قطعا 

اینو مطمئن نیستم ولی شاید رشته دانشگاهی مو عوض میکردم

اگه میرفتم همینو هم قطعا انتقالی نمیگرفتم از تهران به شهرستان 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
کاشکی اون موقع بودی پیش من 🥺 من که درد یادم رفته بود گفتم چجوری سرمو بیارم بالا الان میگن دخت ...

بیخود می کنن خب آدم ازقصدخوشونمی ندازه زمین که

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
کاش اون خبط بزرگ و نمیکردم. کاش بچه ام و نمیکشتم. کاش کورتاژ نمی کردم. البته باید ۱۰ سال عقب رفت. ...

عزیزم اینطور فکر نکن. ذهن خودتو از این افکار آزاد کن، مطمئن باش زندگیت درست میشه. این افکار منفی خودته که باعث میشه ناراحتی بهت برگرده. حتی اگر اینطور هم باشه، با خودت بگو ده سال تاوانش دادم، بسه دیگه. از امروز یه شروع جدید داشته باش، بدون احساس گناه و عذاب وجدان. مطمئن باش زندگی روی خوشش رو نشونت میده. 

2706