2726
عنوان

خانمها یه سوال مهم دارم

134 بازدید | 15 پست

وقتی بین شما و همسرتون دعوا میشه ، بچه ها طرف شما رو می گیرن یا پدرشون ؟ 

چه جوری ؟

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دخترم ۲ سالشه.

ما موقع شوخی و خنده کشتی میگیریم

اگه من شوهرمو قلقلک بدم بزنم دخترمم همراهی میکنه

ولی وقتی من میفتم زمین دخترم می ترسه فکر میکنه باباش منو میزنه

گریه میکنه باباشو هول میده عقب 

میگه برو .

مامان منه😁

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
ما معمولا طرف مامانمون میگرفتیم 😁

من طرف بابام

خواهرم و داداشم طرف مادرم.

سر همین احساسم میگه مامانم اونارو بیشتر دوس داره

واقعا محبتش به خواهرم بیشتره

بابامم عاشق منه‌

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
پسر من اصلا دخالت نمیکنه تو دعوا ولی خیلی استرس میگیره جدیدا سعی میکنیم وقتی خوابن جر وبحث کنیم &nbs ...

مگه میشه جرو بحث رو هم برنامه ریزی کرد؟ 

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
😅😅😅 پس شمام یه کاری کن بچه کلا طرف کسی رو نگیره که فرق و بین هم نباشه دیگه 😁

آره

به شوهرم  میگم اصلا پیش رایا دعوا  نکنیم استرس میگیره‌

از طرفی بچه ها خیلی  زود می ترسن که یه موقع پدر و مادرشون طلاق بگیرن با کوچکترین دعوا 

دچار ترس میشن.

مگه میشه جرو بحث رو هم برنامه ریزی کرد؟ 

من میگم میشه اون لحظه فقط سکوت کنید.

شب خر خره همو می جوید😆

من میگم میشه اون لحظه فقط سکوت کنید. شب خر خره همو می جوید😆

کار من همیشه سکوت بوده.... ولی خدا خوب جوابشو داده

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
2706