2726

چرا یه‌سریا فکرمیکنن اگه به خواسته‌های شوهرشون تن بدن،برده‌ی جنسی‌ن؟؟؟؟؟

بابا اگه شوهرتون از مسائل و خواسته‌هاش به‌شما نگه به کی بگههههههه؟؟؟؟؟؟؟

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخه فقط این نیس که تو بقیه چیزام میخوان برده باشیم

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

اینجوری هم تندروی اعتدال خوبه...مثلا طرف حتی لباس و ارایش هم همسرش بهش گیر میده این واقعا مشکله...ولی وقتی درمورد کار و تعهد تو رابطه یا بحث خانواده یا تصمیم خرید ب چیزی ک ارزش بالایی داره باید مشورت بشه یاحتی کوچکترین چیز در رابطه با فرزند😊

مثلا من چون توی ی خانواده ای بزرگ شدم ک مامانم نقطه اصلی کار بود یعنی فرمان اون بود و پول و... دست اون بود وقتی وارد زندگیم شدم انگار باید اینجوری زندگیمو اداره میکردم و در مقابلش شوهرم خانواده ای بود ک مرد سالار حالا فکرشو کنید ما چجوری کنار اومدیم،

فکر میکنم ریشه داره بعضی مسایل زندگی

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
میشه توضیح بدی  مثلا واسه چه چیزایی پایه میشی ؟ چه جوری

مثلا اگه واسم داستان تعریف کنه نمیگم خستم کلی ذوق نشون میدم یا مثلا میگم کی ماساژ میخواد میگه من من منم اروم ماساژش میدم باهم اهنگ گوش میدیم میرقصیم همه خواسته هاشو بین حرفاش میفهمم واسش انجام میدم بهش نق نمیزنم و....

همسرم تنها امید زندگیمه تیکر عروسیمه به امیدخدا    

برای اینکه تن دادن! اشتباهه

توی رابطه باید رضایت دوطرف باشه

البته که خیلی مهمه هردوطرف کمی بخاطر هم کوتاه بیان

ولی وقتی این قضیه یکطرفه باشه رابطه برای زن به نفرت تبدیل میشه

اما اگه دوطرفه باشه هردو طرف پیشقدم میشن که برای رضایت اون یکی چیزای متفاوت امتحان کنن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
مگه میشه یه زن غر نزنه  من خودم کلی غر میزنم  با این که شوهرم خوبه

من چون مامانم همیشه به بابام غر میزد از بچگی تصمیم گرفتم به همسرم هیچ وقت غر نزنم حتی در بدترین شرایطم غر نمیزنم مردا متنفرن از غر زدن

همسرم تنها امید زندگیمه تیکر عروسیمه به امیدخدا    
2706