عنوان

خواهرم همیشه منتظره من دعوتش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 61 پست
خب میگه بی حوصلم .نوخونه تنهام .والا منم بچه ندارم .میان نزدیک خونمون زنگ میزنه میگه نزدیک خونه ی شم ...

خب وقتی سر زده میاد .تو هم سر زده برو .شاید حوصله.دعوتو پذیرایی انچنانی رو نداره .

خواهرید دیگه این حرفا چیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب توهم باهمسرت شروع کن برید خونه اونا 

شامم بمون تابرات غدا درست کن

بعدش بعضی وقتا که نزدیک خونتونه  تلفنو جواب نده بگو خونه نبودم یا گوشی دردسترس نبود باخودم نبرده بودم

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2731

وای  خواهر من که معروفه  تو سایت تو چتر بازی 

باز خوبه تو شوهرت فقط غر می زنه 

منکه زن داداشم از بس به خاطر خواهرم غر زده روانی شدم 

تو خوبه زن داداش نداری 

خواهرم خونه داداشم می ره دو سه روز ولی  ده سال یه بار دعوت می کنه

از بس بین دعوای زن داداش و خواهرم و گرفتم روانی. شدم

اونا میان خب منم مجبورم غذا درست کنم بخدا خسته شدم 

مهمونی که بدون دعوت میاد نباید خودت رو اذیت کنی. هر چی بود بزار جلوش. خرج نکن.

اون مهمون دعوت شده است که باید تدارک ببینی.

خب میگه بی حوصلم .نوخونه تنهام .والا منم بچه ندارم .میان نزدیک خونمون زنگ میزنه میگه نزدیک خونه ی شم ...

بگو خونه نیستم خب

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱
خب توهم باهمسرت شروع کن برید خونه اونا  شامم بمون تابرات غدا درست کن بعدش بعضی وقتا که نزدیک ...

انقد احمقم عذاب وجدان میگیرم .به قران صدتا پروژه داشتم هی میگفتم کار دارم کار دارم به قران میومد

بخدا چندبار بهم گفت انقد خرج زیاده حوصله مهمون ندارم

تومیخواستی بری بهت اینو گفت

خب توهم درجوابش همینو بگو

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
رفت و امد واقعا پیچیده شده 

واقعا😀

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
انقد احمقم عذاب وجدان میگیرم .به قران صدتا پروژه داشتم هی میگفتم کار دارم کار دارم به قران میومد

خب زنگ زد جوابش نده  

بگو نشنیدم  دستم بند بود کارداشتم 

2706