2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام چند وقته درگیرین .حمله هاتون چجوریه و چند وقت یباره؟ دارو چی میخورین و تغذیه چه چیزایی رو رعای ...

سلام عزیزم، دوساله ، واسه من حمله ای نیست 24ساعت بی وقفه سرم گیجه ، طوری که همش دراز کشیدم اگه بلند شم انگار مغزم شناور میشه😑ولی حتی موقع دراز کشیدنمم باز گیجم، خیلی وقت پیش دکتر گفت میزان منییرم 34درصده حتمن الان بیشتره، داروهم نمیخورم عزیزم شما میدونین باید چکار کرد؟

من دیگه نیستم کاربریو لغو میکنم خدا یارتون باشه🌻
سلام عزیزم، دوساله ، واسه من حمله ای نیست 24ساعت بی وقفه سرم گیجه ، طوری که همش دراز کشیدم اگه بلند ...

سلام دوست خوبم اینکه بهتون گفتن میزان منییرتون۳۴ درصده رو نمیدونم چطور تشخیص دادن ولی من اطلاعاتم خیلی زیاده درباره منییر و میدونم که منییر رو نمیشه درصدی مشخص کرد

منم شناورم .سرگیجه ندارم فقط ۲۴ ساعته سرم سبکه و حس معلق بودن دارم حتی در حالت دراز کش

من ۳ ساله اینجوریم

خیلی زیاد دکتر رفتم

دو هفته پیش رفتم تهران پیش یه متخصص سرگیجه که خیلیم با تجربه بودن ازم چندتا تست گرفتن و گفتن که مطمئن باش منییر نیست و ریشش از اضطرابه اخه من خیلی مضطربم و بهم هیچ دارویی نداد

من رژیم مخصوص منییری رو رعایت میکنم چون احساس میکنم نمک و کافئین و چربی و فست فود خیلی حالمو بدتر میکنه.

میشه بگین کدوم دکتر بهتون گفتن که ۳۴ درصد منییر دارین؟

سلام عزیزم، دوساله ، واسه من حمله ای نیست 24ساعت بی وقفه سرم گیجه ، طوری که همش دراز کشیدم اگه بلند ...

و اینکه عزیزم طبق نظر چند تا دکتر چون من سرگیجه دورانی و چرخشی ندارم و این حالت ۲۴ ساعته همراهمه پس منییر نیست

چون منییر حمله هاش دوره ایه.مثلا ۶ ماه خوبی چند روز سرگیجه داری و ممکنه حتی چند سال خوب باشی و فقط چند روز سرگیجه داشته باشی

سرگیجه چرخشیم دارین؟

ضربه به سرتون خورده؟

دقیقا بعد از خوردن چی اینچوری شدین

سلام دوست خوبم اینکه بهتون گفتن میزان منییرتون۳۴ درصده رو نمیدونم چطور تشخیص دادن ولی من اطلاعاتم خی ...

سلام، بخشید درصد منییر نبود من اشتباه یادم اومد، درصد تعادلی گوشم بود، گفتن ک گوش میانیم عفونت کرده و همون منییر میشه، تست رو به یه دکتر دیگه هم نشون دادم تا دیدش گفت منییر داری، من 20سالمه ، ضربه به سرم نخورده،ولی هر رژیمی هم بگیرم هرچی بخورم یا نخورم بازم هستش، ب هرحال من نمیخوام با رژیم کم شه دوس دارم کامل خوب شم

این علائمی ک گفتین دقیقا مثل خودمه بی وقفه سبکه سرم، ولی اظطرابم ندارم...همین هفته میرم زالو بزارم پشت گوشم بعضی از کسایی ک منییر داشتن گفتن با زالو کامل خوب شدن، شما گذاشتی تاحالا؟

سرگیجه چرخشیم دارین؟ ضربه به سرتون خورده؟ دقیقا بعد از خوردن چی اینچوری شدین

سرگیجه چرخشی ندارم فقط شناوری رو حس میکنم

سلام، بخشید درصد منییر نبود من اشتباه یادم اومد، درصد تعادلی گوشم بود، گفتن ک گوش میانیم عفونت کرده ...

نه عزیزم من چند روز پیش مطب دکتر کرد افشاری بودم یسری دارو داد گفت اینا رو بخور اگه خوب نشدی بیا زالو بندازم

من از زالو میترسم

منم خودم مطمئنم مشکل از گوشمه

امیدوارم که زالو برات درمان باشه و به حق صاحب این ماه شفا بگیری

انجام دادی به منم بگو شاید تونستم انجام بدم

فقط یه متخصص طب سنتی خوب پیدا کن و بعد زالو بنداز

انشاالله بیای و خبر سلامتیت رو بدی

من هم دردتم درکت میکنم

سرگیجه چرخشی ندارم فقط شناوری رو حس میکنم

دقیقا حسی که من دارم

منم تغذیه  زیاد تاثیری نداره

دیشب نصفه شب بیدار شدم با حس شناوری شدید

من همیشه شناورم گاهی بیشتره