2737
2734
عنوان

هوو 😡

| مشاهده متن کامل بحث + 30472 بازدید | 511 پست
چی بگم عزیزم....من به شخصه از یه. همچین آدمایی متنفررررررررم ... اینا انسانیت حالشون نیس 

بیشعوره

این مرده 

اونم نه یه مرد پاک

یه مرده هرزه😔 یه مرده آشغال یه کصافت یه ...

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢
با یکی آشناش کنی یعنی رابطه حرام من برای زندگی کردن میخوام اگر واقعا سراغ دارید چراکه نه درخواست دوس ...

به من درخواست بده یه دختر خوب معرفیت کنم بری برا شوهرت خاستگاریش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا رابطه حرام ؟؟؟؟؟ میتونن به قول امثال شما صیغه بخونن حلالاً طیبا  منم سراع دارم واس همسر ش ...

همسرش میخواد

وای پناه بر خدا خجالت بکش حیا کن کمی حرف داخ دهنت مزه مزه کن مرد و زن چه ربطی بهم داران که باید براب ...

فرزند آوري و تربيت فقط يكي از هنرهاي منه

هزار تا هنر ديگه هم دارم كه مردها ندارن💪🏻💪🏻

ولي شايد كسي مثل تـــو فقط همين يك هنر رو داره😂😂😂

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين
2728
از سنت پیامبران و ائمه میگم یعنی این بزرگواران انسانیت حالیشون نبود ؟

نه

اونا زن رو عین برده میدیدن

از نظر اونا زن فقط زیر خواب مرد بود

حتی تنها شریک جنسیشم نبود 

جالبه که هوو اوردن رو با شهید شدن برابر میدونستن😐

از سنت پیامبران و ائمه میگم یعنی این بزرگواران انسانیت حالیشون نبود ؟

ازکجا معلوم حرفات درست باشه ؟؟

خیلی به خودت مطمئنی 

خدا اونقدری که تو و امثال تو میگین ظالم نیس ما زنا هم بنده ی خدا هستیم خدا هیچوقتدرحق بنده هاش ظلم نمیکنه پس چرت نگو این چرندیاتتم نگه دار واس خودت و امثال خودت 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
بیشعوره این مرده  اونم نه یه مرد پاک یه مرده هرزه😔 یه مرده آشغال یه کصافت یه ...

آره بابا از اون چش چرونای هرزس 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
2738
وای پناه بر خدا خجالت بکش حیا کن کمی حرف داخ دهنت مزه مزه کن مرد و زن چه ربطی بهم داران که باید براب ...

ببین برو همین معصومه ۲۰۰۰ برا شوهرت بگیر لنگه خودته دورهم باشید نماز شب به جماعت بخونید هنو شمسی کوره و اقدس خانم هم بیارید که صفوف نمازتون پر شور تر باشه ما زن های بی دین نمیخواییم نماز جماعت پر شور بخونیم چکار به ما داری تو الان هیچ کس اینجا امنیت نداره از ترس تو می ترسیم به شوهردارا هم نظر داشته باشی

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 
همسرش میخواد

آره میدونم ...خودش گفته درخواست دوستی میدم باهم آشنا شیم اگه خوب بود خودم میرم خواستگاری. واس همسرم .....منم میگم بتو که کنیز شوهرتی هیچ ربطی نداره شماره خود شوهرتو بده باهم صیغه میخونن آشنا میشن دیگه 

ببین برو همین معصومه ۲۰۰۰ برا شوهرت بگیر لنگه خودته دورهم باشید نماز شب به جماعت بخونید هنو شمسی کور ...

والا آفرین 😂😂😂😂😂

ازکجا معلوم حرفات درست باشه ؟؟ خیلی به خودت مطمئنی  خدا اونقدری که تو و امثال تو میگین ظالم ن ...

خدا خیلی مهربونه اگه مهربون نبود که حکم تعدد نمیذاشت ...

به نظرتون خانم هایی که شوهرشون فوت شده یا خواستگار ندارن یا از شوهر جدا شدن ( به هر دلیلی کتک ، اعتیاد و ... ) باید تا آخر عمر تنها بمونن ؟

حق زندگی ندارن ؟ پسرهای مجرد واسه ازدواج اغلب نمیان سراغ این قشر ... 

مردهای متاهل و متعهد و مسئولیت پذیر اگه توانایی مالی داشته و از جهت اخلاقی هم با اخلاق باشن گزینه خوبی هستن ...

اینجوری ازدواج پسر های مجرد هم افزایش پیدا میکنه چون دیگه دختر یا زنی نیست که بخوان باهاش دوست شن یا ازدواج موقت کنن ( در کنار عوامل اقتصادی این عامل هم خیلی خیلی مهمه )  ....

خوده مردهای متاهل هم تمایل به چندهمسری دارن 99 درصدشون ...

2706