2733
2734
عنوان

لطفا اونایی که تو سن کم باردار شدن بیان یعنی حقیقت داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 81 پست

خب ب شماها چ ربط داره؟؟؟چرا اینقدر ایرانیا فضولن ک ب زایدن و نزایدن بقیه هم دخالت میکنن

دیگ فقط مونده ب رنگ لباس زیر هم نظر بدن و دخالت کنن

خب خودش ۱۶ سالشه عقلش میرسه و خوب میتونه فک کنه ک بچه داری ب صلاحشه یانه آمادگیشو داره یانه

پس دیگ کاسه آش تر داغ نباشید حالا هرکدومتون ی حرفی زدید و گفتید ک توسن کم بده کافیه دیگ بیشتر این کشش ندین اه

خودش میدونه ک باید چکارکنه و چ راهی و درپیش بگیره و بیینه امادگیشو داره یانه

خصوصا حرف اون خانم ک میگه اصلا توکتاب تربیت کودک خوندی اسماشونو بیار حالا انگار خودش نویسنده اینجور کتابا بوده خب خودتم تو نت ی چندتا مطلب خوندی اومدی اینجا کتاب کتاب میگی

اه متنفرم از ادمایی ک فقط ادعااااااا دارن

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خطری نداره ولی بزار یه مدت از زندگی دو نفره تون بگذره بعد و اینکه تو خودت الان تو سن رشد هستی و جدای از این امکان داره رحمت ضعیف باشه.اینو از رو تجربه میگم منم 17سالگی حامله شدم چون رحمم ضعیف بود سقط شد 

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.
2728

من ۱۸ سالم بود یک سال عقد بودم و بعد ناخواسته باردار شدم

اصلن امادگیشو نداشتم اولاش فقط گریه میکردم

اما دخترم اردیبهشت بدنیا اومد خیلی دوستش دارم از بودنش خیلیم خوشحالم

ولی بنظرم انقدر با همسرت لحظه های دو نفره بساز که دیگه خسته شین بعد به بچه و لحظه های سه نفره فکر کن

بچه که میاد ریتم زندگیتو عوض میکنه 

اصلن بد نیستا ولی زندگیت یه جور دیگه میشه 

تیکر تولد یک سالگی دختر قشنگم