2737
2734

خانوماي كرجي كسي بيمارستان تخت جمشيد كلاس رفته؟ ميدونم مريم كلاس داره اما درباره تخت جمشيد اطلاعي ندارم 😶

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلاس نرفتم ولی اونجا شهریور پارسال زایمان کردم خودشون تو اتاق درد از این توپ بزرگا گذاشته بودن وا ...

عزيزم ميتونم بپرسم با كدوم دكتر زايمان داشتي؟ و اينكه از بيمارستان راضي بودي؟

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2731

من تحت نظر خانم دکتر اسماعیل بیگی بودم ولی چون موقع زایمانم مسافرت بودن خانم دکتر اصغری عملم رو انجام داد قرار بود طبیعی زایمان کنم که نتونستم سزارین شدم اره عزیزم بیمارستان ورسیدگیش عالی بود مخصوصا پرسنل بعداز زایمان عین پروانه دورت آدم میگردن😂

من تحت نظر خانم دکتر اسماعیل بیگی بودم ولی چون موقع زایمانم مسافرت بودن خانم دکتر اصغری عملم رو انجا ...

اوه كلا هيچي طبق برنامه پيش نرفت 😄

من ميخوام برم تحت نظر دكتر هاشمي اما تعريف اصغري رو هم شنيدم موندم كدوم خوبه

این کلاس ها مگه واجبه نریم چی میشه؟ راستی دخترخاله شوهرمم اونجا زایمان کرد خیلی راضی بود از همه چی

واجب كه نيست اما خيلي چيزاي خوبي ياد ميدن 

بعضيا ميگن آخرش گواهي بهت ميدن روز زايمان طبيعي با خودت ميبري منم اينشو درست نميدونم

اما بيمارستان مريم گفت كلاسامون فقط براي كساييكه همينجا بخوان زايمان كنن براي همين من نرفتم اونجا 

2738
واجب كه نيست اما خيلي چيزاي خوبي ياد ميدن  بعضيا ميگن آخرش گواهي بهت ميدن روز زايمان طبيعي با ...

این گواهی که میگن الکیه تا روند طبیعیش طی نشه اجازه سزارین نمیدن من جایی دیگه رفته بودمی کلاس گواهی هم داشتم ولی در نهایت بعداز یازده ساعت درد سزارین شدم تازه اونم چقدر دکتر اصغری روم منت گذاشت که من زود نامه سزارینتو زدم تا اذیت نشی

این گواهی که میگن الکیه تا روند طبیعیش طی نشه اجازه سزارین نمیدن من جایی دیگه رفته بودمی کلاس گواهی ...

گواهي رو براي چي ميدن اصلا؟ 

گواهي رو براي چي ميدن اصلا؟ 

نمیدونم والا به منم گفتن واسه اینکه تو بیمارستان اگه نتونستی طبیعی بیاری سریع سزارینت میکنن هم اینکه گفتن راحتتر میتونی ماما همراه بگیری برا من ایناش مهم نبود مهم ورزش هاش بود که بزرگترین حسنش این بود که زیاداضاله نکردم کلا نه کیلو اضافه کردم واین که اصلا ورم نکردم ولی حین درد طبیعی اینقدر درد زیاده که اصلا تمرکز نداشتم چه برسه بخوام تکنیک های تنفسی رو اجرا کنم

نمیدونم والا به منم گفتن واسه اینکه تو بیمارستان اگه نتونستی طبیعی بیاری سریع سزارینت میکنن هم اینکه ...

آهان من نميدونستم گواهي به چه درد ميخوره 

مرسي

حالا زنگ زدم تخت جمشيد گفت كلاس داريم اما باقيشو توضيح نداد بايد به پذيرششون زنگ بزنم دوباره

بچه ها من دکترم خانم دکتر هاشمی هستش. یه شماره بهم داد گفت خانم خسروی کلاس های آمادگی برای زایمان برگطار میکنه که همون کاس های بیمارستان تخت جمشیده.

کسی بوده با ایشون کلاس مجازی یا حضوری گرفته باشه؟

تجربه ای دارید؟