2733
2734
عنوان

جاری دو رو .خیلی ازش میترسم

386 بازدید | 36 پست

بچه ها من جاریم خیلی مذهبیه شدیدا جوری که فقط بینیش معلومه بیرون میره خیلی از نامحرمم بدش میاد اما سر یه قضیه ای که همسرم سوتفاهم شده بود براش ازشناراحت بود زنگ زده بود که براش مساله رو روشن کنه.واقعیت ازش میترسم نکنه....

یبارم تو اتاق مادرشوهرم خابیده بود شوهرم پشت در بود اوندم درو باز کنم یکم جاریم معلوم شد گفت (به شوخی )نوش جونش گوشت بشه بچسبه بهش.منم خندیدم.اخه خاهرشم که مطلقس زن صیغهه ای یه ی مرد زن دار شده شغلشم هم شغل شوهرم بود جاریم بهم گف خلاصه مواظب شوهرت باش.میتدسم شوهرش خدایی نکرده یه چیزیش بشه خراب بشه سر زندگی من.اخه شوهرش مریضه.تو روخدا چیکار کنم خیلی استرس دارم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خانم این افکار هم نوعی تهمت بحساب میشه

اینطوری نکن با خودت

این چیزا بار گناهش خیلی زیاده من از خوندنش هم دلم گرفت

تا میتونی آبروی یه زن رو نشانه نرو و لعنت کن به شیطان

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...

اخه عزیزم الان استرس چیو داری .این که البته شوخی کرده و درسته شوخیش زیاد خوب نبوده ولی الان داری خودتو اذیت میکنی که خدای ناکرده شوهرش طوری میشه .حالا فوقش بشه نهایتا زیاد باهاش رفت و آمد نمیکنی 

گروه رز زرد  💛                                                                    وزن ۶۹    قد ۱۶۷    هدف ۶۰                                                 من حتما موفق میشوم با تلاش بیشتر 💛💛
اخه عزیزم الان استرس چیو داری .این که البته شوخی کرده و درسته شوخیش زیاد خوب نبوده ولی الان داری خود ...

میترسم ی وقتی از باب مذهب وارد بشن وبگن باید یکی از برادرا زنشو بگیره اخه وضع مالی شوهرم از بقیشون بهتره

2706