2726
عنوان

پوستم بعد یکماه صاف شد بیایین راهکار بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 4430 بازدید | 39 پست
اول اینجوری بودم داغون 😤

لاغرم شدی انگار😯

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول اینجوری بودم داغون 😤

الکی نگو اینجا دماغتو عمل نکرده بودی؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2728
منم هرشب میزنم تا میرم بخابم شوهرم میگه دیگه تو چیز میز زدی بخودت😤

وا ینی چی😂😂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

هم لاغر کردی

هم دماغ عمل کردی

دیگ پوستت مجبور بوده صاف بشه واقعا😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
الکی نگو اینجا دماغتو عمل نکرده بودی؟

بعد عمل صورتم بدتر هم شد تازه 

مشکل من این بود ک صب پا میشدم صورتم پر جوش میشد روبالشتیمم نمیشستم اما شنیدم گلاب یه حالت صد عفونی داره خیلی خوب شد

دشمنی که راهت رومیبنده، شرافتمندانه تر از دوستیه که نیمه‌ی راه تنهات میزاره
وا نگو ک این خودتی  اینکه خیلی چاقه

ن بخدا خودمم نمای نزدیکه بزرگ بنظر میاد لبخند هم زدم وگر ن کلا لاغرم 😂

عکس اولی فرم صورتت خیلی شیکه

بعد عمل یکم لاغر تر  شدم صورتمم چرب تر شده بود روز اول رفتم دانشگا دوستم نشناخت همش میگفت صورتت چرا عرق کرده چرا اینجوری شدی 😂

دماغش خیلی به بو حساسه میگه بو حلوا گرفتی البته من خیلی چیزی میزنمبه ابروهام روغن بادومم میزنم😄

من شوهر ندارم اما یه خواهر دارم که این طوریه بهم میگه بو نارگیل گرفتی انقد روغن نارگیل استفاده میکنی😂عاشق شیرینی نارگیلیه ولی میگه تو دیگه حالمو از هر چیزی که توش نارگیله به هم زدی

استارتر زاویه فک و اینا هم که خیلی فرق داره با عکس قبلی

فک کنم کوبیدی از نو ساختی   

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
2706