2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
قرص جینکوتیدی، گیاهیه. داروخونه ها دارن من سال کنکور خوردم واسم خوب بود دیگه نمیدونم واسه شمام خوب ب ...

مرسی عزیزم میپرسم از داروخونه

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

چرا باید به دنبال راهی برای تقویت حافظه کوتاه مدت بود؟ شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که یک موضوعی را خیلی سریع فراموش کرده و از این بابت شدیدا عصبی و ناراحت شده باشید. دیگران به شما خرده بگیرند که حواستان نیست و حتی روابط و دوستی‌هایتان به خطر بیفتد. حافظه کوتاه مدت یا حافظه کاری، یکی از مهم‌ترین و فعال‌ترین بخش‌های حافظه است که بدون آن، هیچ چیزی در حافظه بلند مدت ثبت نخواهد شد. با آگاهی از عملکرد حافظه کوتاه مدت

تقویت حافظه بلند مدت یکی از راه‌های یادگیری و حفظ اطلاعات می‌باشد. در واقع همه افراد دوست دارند هرآنچه را که در اطراف خود می‌بینند، می‌شنوند و یا مطلبی را که می‌خوانند در مواقع ضروری به یاد بیاورند. مسلما شما نیز دوست دارید که چنین توانایی داشته باشید پس لازم است دست به کار شوید و حافظه بلند مدت خود را تقویت کنید. در این راه باید سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید و به مسائل جسمی و روانی از جمله ورزش کردن و کاهش استرس روزمره توجه داشته باشید. در کنار این مسئله باید بدانید که چه اطلاعاتی را نگه داری کنید.

همه می توانند حافظه شان را تقویت کنند، مگر اینکه دچار بیماری باشند که بخشی از حافظه شان را تحت تاثیر قرار داده باشد. شما با هر هدفی که بخواهید حافظه ی خود را تقویت کنید، ما توصیه هایی برای تان داریم که مفید خواهند بود. برای مطالعه راه های تقویت حافظه به سایت ذهن مراجعه کنید.

2706