2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داداشم.....چون مامان و بابام منو بیشتر از اون دوست دارن....😊😊😊😊

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
بدون از بنده های برگزیده خدایی

آره میدونم....تازه دختر عمومو چی میگی....باباش قبل دنیا اومدنش میگفت اگه پسر بشه میبرم میذارم سر کوچه☺☺☺

بابام خیلی مرد خوبیه....مسلمون واقعیه....حتی یکی موقع دنیا اومدن من بهش تیکه انداخته که بچت دختره....اونم منو بغل کرده بوسیده گفته خدا رو شکر که خدا بهم دختر داده☺☺☺

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

خانوادم خیلیی زیاد سخت نمیگیرن همون حرفای معمولی ک از ۱۰ شب ب بعد بیرون اینا نباش و چیزای معمولی 

ولی خیلییی واسم سخته یکی از اون هایی هستم ک سر این قضیه خیلی عصبانی ام ولی  با بحث کردن با دیگران ب نتیجه ای نرسیدم   

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
اره ولی همین دخترای ایرانی هنوز 5 هفتشون نیست به درو دیوار میزنند ببینن جنسیت بچشون پسره یا نه یا کل ...

آفرین...

از ماست که بر ماست

اره ولی همین دخترای ایرانی هنوز 5 هفتشون نیست به درو دیوار میزنند ببینن جنسیت بچشون پسره یا نه یا کل ...

حالا فکرشو بکن همینا که به در و دیوار میزنن بچشون پسر بشه بعد هم که پسردار میشن انگار شاخ غول شکستن تا وقتی همچین خانمایی پیدا میشن تبعیض بین دختر و پسر از بین نمیره و از این نسل به نسل بعد انتقال پیدا میکنه ☺

اتفاقا مدت پیش یه نفر تو سایت میگفت همه خانمها آرزوشونه که پسر داشته باشن هر کی هم بگه نه دروغ میگه 😂 اصلا یه وضعی 😝

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706