2733
2734
عنوان

دیشب بعد یکسال اشتی کردیم

726 بازدید | 44 پست

سر یه موضوعاتی با خانواده شوهرم قهر بودیم خیلی بهم بدی کردن حتی پدرشوهرم زنگ زده بود به شوهرم که زنت رو ول کن بیا با ما زندگی کن اگه خواست زنت خودش میاد نخواست طلاقش میدیم ولی شوهرم پشتم وایساد با خانواده اش قطع رابطه بودیم ولی شوهرم همش از این بابت ناراحت بود و گاهی وقتا میگفت من تنهام و هیچ خانواده ای ندارم دلم می سوخت واسش تا اینکه دیروز با خواهش و التماس من قبول کرد بریم دیشب رفتیم و اشتی کردیم همه دور هم جمع بودن چهارتا خواهر شوهر دارم همه بودن خالع شوهرم و داییش کلا خیلی خوشحال شدن دخترمم اصلا نمیومد برگشتیم اینقد گریه کرد بزور اوردمش یکسال و نیمشه😂😂😂 خودمم حس خوبی دارم درسته اونا بدی کردن من نمیخام کینع ای باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امیدوارم جواب کینه ای نبودنت رو بد ندن

و لیاقت داشته باشن

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2738

خانواده شوهرمنم کاری کردن که شوهرم حاضر نیست دیگه اسمشون بیاره ولی من میدونم ته دلش ناراحت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

این حس خوشحالی دیشبتون انگاربمنم رسید الان خوش باشین همیشه

خدایا اون چیزی که قبلاً میگفتم نه 😞الان برای اتفاق افتادنش لحظه شماری میکنم🙂 خودت جورش کن بهم بچسبه🤲
2706