2410
2553

سلام تازگیا کاشت حلزون انجام دادم اونایی که این تجربه رو تو فامیل و اشناها داشتن بگن از چند ماه بعد وضعیت شنیداری با این عمل عادی میشه؟؟؟؟؟؟؟

فامیلمون پسرشو  توی یکسال و نیم عمل کاشت حلزون کرد و خداروشکر با کلاسهایی که فرستادش الان خیلی خوب صحبت میکنه و مدرسه میره

شما چند سالتوته که انجام دادین؟

خدایا خوشبختی و شادی رو به همه بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فامیلمون پسرشو  توی یکسال و نیم عمل کاشت حلزون کرد و خداروشکر با کلاسهایی که فرستادش الان خیلی ...

۳۲ سالمه از ۱۴ سالگی بخاطر مننژیت یهویی شنواییمو از دست دادم 😢الان چن ماهه عمل کردم  حس شنیداری دارم ولی درک درست ندارم ..البته دکترم میگه باید صبر کنی ب مرور خوب میشه

2456
فامیلمون پسرشو  توی یکسال و نیم عمل کاشت حلزون کرد و خداروشکر با کلاسهایی که فرستادش الان خیلی ...

خداروشکر که خوب شده ....ولی چون ناشنوایی من بعد دوره زبان اموزی هس از لحاظ حرف زدن هیچ مشکلی ندارم تازه با همین مشکلم فوق لیسانسمو هم گرفتم

سلام منم یکی از نزدیکانم مشکل شنیداری داره. می تونم بپرسم چند سالتونه و چقدر هزینه شد؟

۶ تومن البته بهزیستی ۳ تومنش داد..این ۶ تومن هزینه پروتز هس... بقیه هزینه ها( تیم جراحی.هتلینگ و گفتاردرمانی) رایگان هست

۶ تومن البته بهزیستی ۳ تومنش داد..این ۶ تومن هزینه پروتز هس... بقیه هزینه ها( تیم جراحی.هتلینگ و گفت ...

برای ناشنوایان هست یا کم شنوایان هم می تونن؟ 

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
برای ناشنوایان هست یا کم شنوایان هم می تونن؟ 

کاشت برای کسی هس که سمعک جواب نمیده یا با سمعک هم درست و بخوبی نتونه بشنوه..تیم پزشکی این موضوعو تشخیص میدن

2714
کاشت برای کسی هس که سمعک جواب نمیده یا با سمعک هم درست و بخوبی نتونه بشنوه..تیم پزشکی این موضوعو تشخ ...

ممنونم از لطف شما دوست عزیزم 🌸🌸🌸

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم