2733
2734
عنوان

کاکتوس دارا و ساکولنتیا

78 بازدید | 5 پست

برگای پایینی ساکولنتِ برگی که در پروسه ی طبیعی ریزش قرارمیگیره  کی کاشته و نتیجه داده؟

گلخانه دار و نت میگه تک برگها رو همینطور بذارید تو خاک گلدون  ادامه حیات میدن ولی واسه من اصلا نشد.

بخاطر ظرافت و حساسیت بیش از حد ساکولنتهای برگی و گوشتی  فعلا بیشتر کاکتوس اضافه میکنم هرچند خودش ازخانواده ساکولنته.

دوستان از تجربه های نگهداری کاکتوس و ساکولنت میگید؟

هر سحر نور می آید..

روی خاک بچین هفته ای یبار اب اسپری کن روش بعد چتد هفته تبدیل ب کاکتوس میشه من هنیشه جواب گرفتم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
روی خاک بچین هفته ای یبار اب اسپری کن روش بعد چتد هفته تبدیل ب کاکتوس میشه من هنیشه جواب گرفتم

چه خوب.اخه من یکم خاک میذاشتم در تماس با انتهای برگ باشه پس واسه اون بوده مرسی تارا جونم

هر سحر نور می آید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب.اخه من یکم خاک میذاشتم در تماس با انتهای برگ باشه پس واسه اون بوده مرسی تارا جونم

فدات شم عزیزم

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
2731

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من به تازگی با یه سایتی آشنا شدم به اسم سایت جوانه  بان که در این سایت کلی مقاله در موردآموزش پرورش انواع گیاهان آپارتمانی، نکات مهم شرایط نگهداری از سانسوریا مهتابی، تکثیر کاکتوس و آشنایی با گل های مناسب باغچه خانه در فصول مختلف ،انواع کاکتوس خانگی، نحوه رشد آن ، نگهداری کاکتوس در منزل داره همچنین داخل سایتشون آموزش انواع ساخت تراریوم  کاکتوس و در بسته و آبی وجود داره. خوبی این سایت اینه که مشاوره گل و گیاه به صورت آنلاینو مستقیم با متخصصان گل و گیاه هستش. حتما به سایتشون سر بزنید