عنوان

کسی هست بتونه درمورد ترک اعتیاد برادرم کمکم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4233 بازدید | 104 پست
بدتر از مواد برای یک معتاد دست خالی بودنشه..ینی میشه ی معتاد ذلیل....ک بخاطر پول موادش دس به همه کار ...

دقیقا

خیلیا به ما میگن خونه راهش ندین ولی بابا و مامانم گریه میکنن میگن طاقت اینو نداریم که خبرشو توی جوب یا پارک برامون بیارن

چه مامان بابای خوبی منم بابام وضعش خوبه اما خسیسه...تاپیکو نشونشون میدم بازم راهنمایی کن لطفا.چند س ...

داداشم الان ۳۶ ساله.بلاخره ببخشیدا باید یه جوری خرشون کنی .الان یکساله هممون با زبون نگهش داشتیم.نا گفته نماند داداش کوچکترمم اونم یه مدت شیشه مصرف میکرد ولی اونم بار اول بردیم کمپ ترکش دادیم کلاسای کمپو مرتب میفرستادیمش میرفت خلاصه تا خوب شد براش زن گرفتیم و کلی خرج عروسیش کردیم الانم یه بچه ۱ ساله داره خداروشکر

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد

🌐 #تهران #شرق_تهران
🌐 #کهگیلویه_و_بویر_احمد
🔸آقایان محمد وجمال الدین منصوری

📝 نوبت گرفتن با پیامک بهتر است:
📲 09193512885
📲 09178452056
⭕️آدرس کانال تلگ..رامی نماینده
💠 @tebolrasooll

🔘کانال راهنمای ارتباط با نمایندگان استانها:
➕ @naebteb➕

نمیره دکتر به هزار زبان زنده ی دنیا باهاش حرف زدیم ولی فایده نداشت

خدا خودش کمکش کنه و ی جوری ازاین مواد کوفتی خسته بشه ی تلنگری بخوره بره برای ترک و از همه مهمتر خدا اراده محکمی بهش بده تا  پاک بمونه

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2731
دقیقا خیلیا به ما میگن خونه راهش ندین ولی بابا و مامانم گریه میکنن میگن طاقت اینو نداریم که خبرشو ت ...

اصلا ب حرف اونا گوش ندین ب هیچ وجه این کارو نکنین توروخدا ..اونا هم دست خودشون نیست بیمارن ..اعتیاد ی نوع بیماریه..ینی با بیرون کردنش انگار خودتون حکم مرگشو (دوراز جونش)امضا کردید

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
اصلا ب حرف اونا گوش ندین ب هیچ وجه این کارو نکنین توروخدا ..اونا هم دست خودشون نیست بیمارن ..اعتیاد ...

نه عزیزم ما هیچ وقت بیرونش نکردیم حتی شب دیروقتم که بیاد درو باز می کنیم براش

داداشم  میگه الان متادون مصرف میکنه که کم شه.از کجا بفهمم راست میگه؟ پیش چه دکتری ببریمش دقیقا؟ ...

متادون هم قرصش هست هم شربتش..باید ببینین کدومشه و قبل از متادون چ موادی مصرف میکرده؟باید پیش دکتر ترک اعتیاد ببرید ..

نه عزیزم ما هیچ وقت بیرونش نکردیم حتی شب دیروقتم که بیاد درو باز می کنیم براش

همین خوبه..انشالله خدا کمکش کنه..

2706