2726
عنوان

کسی هست بتونه درمورد ترک اعتیاد برادرم کمکم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4231 بازدید | 104 پست
آره بیچاره دقیق نمیدونم ولی هروئینه فکر کنم یه چیز گرد ماننده یه گرد سفید

آخی خیلی بده هروئین یا همون گرد و حتی  ب زبون خودشون میگن دوا..سخته ترکش حداقل با متادون کلشو داغ کنه ب مرور دوز متادونو کمتر کنه..ولی موقع ترک هم حتما باید زیرنظر دکتر ترک اعتیاد باشن چون خدایی نکرده حتی موقع ترک هم بعضیا ازبین میرن 

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میدونم واسه منم بارها پیش اومده پول از کیفم بر میداشت همیشه از ترسم صدتا سوراخ قاییم میکردم.تازم ...

من متاهلم الان

ولی نه مجردی آسایش داشتم از دستش نه الان که متاهلم

حالا شوهرم زخم زبون نمیزنه ولی خجالت میکشم از رفتارای داداشم آخه همین یه دونه داداشو هم دارم

مادرم به پسرداییم التماس میکرد یه لحظه ازش چشم برنداره اونم کوتاهی نمیکرد ولی آخرش یه روز که از ما ...

😢ارادش ضعیف بوده..درکل مواد خیلی کشش داره..خیلی بقولا مرد میخاد تا باز نره دنبالش

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2728
آخی خیلی بده هروئین یا همون گرد و حتی  ب زبون خودشون میگن دوا..سخته ترکش حداقل با متادون کلشو د ...

داداشم  میگه الان متادون مصرف میکنه که کم شه.از کجا بفهمم راست میگه؟ پیش چه دکتری ببریمش دقیقا؟ تو رو خدا بیشتر بگو

من از تو راه برگشتی ندارم...
آخی خیلی بده هروئین یا همون گرد و حتی  ب زبون خودشون میگن دوا..سخته ترکش حداقل با متادون کلشو د ...

نمیره دکتر

به هزار زبان زنده ی دنیا باهاش حرف زدیم ولی فایده نداشت

داداشت ترک کرد اخرش؟

اره الان نزدیک ۱ سال و ۳ماهه تو ترکه.البته مامان بابای بیچارم هرچی بخواد براش فراهم میکنن.بهش پول میدن دو هفته ای یه مدل لباس میخرهالانم سرشو گرم کردن برای گواهینامه گرفتن.پول بهش دادن میره باشگاه.

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
من متاهلم الان ولی نه مجردی آسایش داشتم از دستش نه الان که متاهلم حالا شوهرم زخم زبون نمیزنه ولی خ ...

چقدر شبیه همیم

من شوهرم خبر نداره.ینی هیچ کس از فامیل و اشنا نمیدونه

اره الان نزدیک ۱ سال و ۳ماهه تو ترکه.البته مامان بابای بیچارم هرچی بخواد براش فراهم میکنن.بهش پول می ...

چه مامان بابای خوبی

منم بابام وضعش خوبه اما خسیسه...تاپیکو نشونشون میدم بازم راهنمایی کن لطفا.چند سالشه داداشت؟

من متاهلم الان ولی نه مجردی آسایش داشتم از دستش نه الان که متاهلم حالا شوهرم زخم زبون نمیزنه ولی خ ...

ایشالا خدا یه راه خیری براتون باز کنه.نجات پیدا کنین

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏

بدتر از مواد برای یک معتاد دست خالی بودنشه..ینی میشه ی معتاد ذلیل....ک بخاطر پول موادش دس به همه کاری میزنه حتی بعضیا دزدی و وسایل خونه رو بردن و فروختن و از همه بدتر معتادی ک خانوادش طردش کنن و کارتن خواب بشه صدرصد یروزی توی جوب یا پارکی یجایی تموم میکنه

2706