2726
عنوان

کسی هست بتونه درمورد ترک اعتیاد برادرم کمکم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4231 بازدید | 104 پست
دقیقا ما همین اوضاعو داریم واسه خاطر ۵ هزارتومن جنگ به پا میکنه بدی میره میکشه ندی هم خون به پا میکن ...

با همچین ادمی زندگی کردن خیلی سخته  ن تنها پول میگرفت وسایل خونه هم پنهونی میبرد میفروخت که بعدا متوجه میشدیم فلان وسیله نیستش.یک روز اسایش نداشتیم من کاملا میفهمم شما چی میگید و درکتون میکنم.

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با همچین ادمی زندگی کردن خیلی سخته  ن تنها پول میگرفت وسایل خونه هم پنهونی میبرد میفروخت که بعد ...

باورت میشه یه بار ۳۰۰ تومن پول منو که جایی قایم کرده بودم برداشته بود

2728
پارسال یه بار اومد التماس که کمکم کنید ترک کنم کمکش کردیم یه ۶ ماهی پاک بود دوباره آلوده شد

چقد سخته خدا ی لحظه ب همین ترک کردنش ک چقد سختی کشیده فک نکرده..البته مواظبت بعد از ترک خیلی مهمه ک دوباره با رفیق آلوده و محل آلوده ارتباط پیدانکنه..خیلی اراده ی قوی میخاد ک باز نرن دنبالش

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
چقد سخته خدا ی لحظه ب همین ترک کردنش ک چقد سختی کشیده فک نکرده..البته مواظبت بعد از ترک خیلی مهمه ک ...

مادرم به پسرداییم التماس میکرد یه لحظه ازش چشم برنداره

اونم کوتاهی نمیکرد ولی آخرش یه روز که از ما و پسرداییم فاصله گرفت کار خودشو کرد

باورت میشه یه بار ۳۰۰ تومن پول منو که جایی قایم کرده بودم برداشته بود

اره میدونم واسه منم بارها پیش اومده پول از کیفم بر میداشت همیشه از ترسم صدتا سوراخ قاییم میکردم.تازمانی که مجرد بودم یکسره مینالیدم از دستش.شما مجردی؟

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2706