1345
1341
عنوان

کسی هست بتونه درمورد ترک اعتیاد برادرم کمکم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 96 پست
آره بیچاره دقیق نمیدونم ولی هروئینه فکر کنم یه چیز گرد ماننده یه گرد سفید

آخی خیلی بده هروئین یا همون گرد و حتی  ب زبون خودشون میگن دوا..سخته ترکش حداقل با متادون کلشو داغ کنه ب مرور دوز متادونو کمتر کنه..ولی موقع ترک هم حتما باید زیرنظر دکتر ترک اعتیاد باشن چون خدایی نکرده حتی موقع ترک هم بعضیا ازبین میرن 

دوستان شوهرم بناحق مقصر ی تصادف فوتی شده ممنون میشم ی صلوات بفرستید شاید خدا رحمی کرد در حقمون و مشکلمون حل شد😢
چرا عزیزم جوابت دادم ۲۸ مجرد

انقدررررر نگرانشم که دلم میخواد زار بزنم حیفن اینا بخدا

نی نی یار عزیزم این شاید پنجمین کاربری منه که میترکونی لطفا قبلش یه تذکر بده من آلزایمر دارم یادم میره حرف سیاسی نزنم  
اره میدونم واسه منم بارها پیش اومده پول از کیفم بر میداشت همیشه از ترسم صدتا سوراخ قاییم میکردم.تازم ...

من متاهلم الان

ولی نه مجردی آسایش داشتم از دستش نه الان که متاهلم

حالا شوهرم زخم زبون نمیزنه ولی خجالت میکشم از رفتارای داداشم آخه همین یه دونه داداشو هم دارم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

مادرم به پسرداییم التماس میکرد یه لحظه ازش چشم برنداره اونم کوتاهی نمیکرد ولی آخرش یه روز که از ما ...

😢ارادش ضعیف بوده..درکل مواد خیلی کشش داره..خیلی بقولا مرد میخاد تا باز نره دنبالش

دوستان شوهرم بناحق مقصر ی تصادف فوتی شده ممنون میشم ی صلوات بفرستید شاید خدا رحمی کرد در حقمون و مشکلمون حل شد😢
آخی خیلی بده هروئین یا همون گرد و حتی  ب زبون خودشون میگن دوا..سخته ترکش حداقل با متادون کلشو د ...

داداشم  میگه الان متادون مصرف میکنه که کم شه.از کجا بفهمم راست میگه؟ پیش چه دکتری ببریمش دقیقا؟ تو رو خدا بیشتر بگو

نی نی یار عزیزم این شاید پنجمین کاربری منه که میترکونی لطفا قبلش یه تذکر بده من آلزایمر دارم یادم میره حرف سیاسی نزنم  
1350
آخی خیلی بده هروئین یا همون گرد و حتی  ب زبون خودشون میگن دوا..سخته ترکش حداقل با متادون کلشو د ...

نمیره دکتر

به هزار زبان زنده ی دنیا باهاش حرف زدیم ولی فایده نداشت

داداشت ترک کرد اخرش؟

اره الان نزدیک ۱ سال و ۳ماهه تو ترکه.البته مامان بابای بیچارم هرچی بخواد براش فراهم میکنن.بهش پول میدن دو هفته ای یه مدل لباس میخرهالانم سرشو گرم کردن برای گواهینامه گرفتن.پول بهش دادن میره باشگاه.

من متاهلم الان ولی نه مجردی آسایش داشتم از دستش نه الان که متاهلم حالا شوهرم زخم زبون نمیزنه ولی خ ...

چقدر شبیه همیم

من شوهرم خبر نداره.ینی هیچ کس از فامیل و اشنا نمیدونه

تا خودش نخواد نمیشه گلم اولا باید روان درمانی بشه چون اعتیاد فقط یه مشکل‌ذهنیه کمپی‌هم که میبرین کمپ مورو تایید باشه

راشینای سابق نی نی سایت منو بلاک کرد  ☹اینجام تا چشمای گزارشگرای حسود در آد😝
اره الان نزدیک ۱ سال و ۳ماهه تو ترکه.البته مامان بابای بیچارم هرچی بخواد براش فراهم میکنن.بهش پول می ...

چه مامان بابای خوبی

منم بابام وضعش خوبه اما خسیسه...تاپیکو نشونشون میدم بازم راهنمایی کن لطفا.چند سالشه داداشت؟

بدتر از مواد برای یک معتاد دست خالی بودنشه..ینی میشه ی معتاد ذلیل....ک بخاطر پول موادش دس به همه کاری میزنه حتی بعضیا دزدی و وسایل خونه رو بردن و فروختن و از همه بدتر معتادی ک خانوادش طردش کنن و کارتن خواب بشه صدرصد یروزی توی جوب یا پارکی یجایی تموم میکنه

1226
بدتر از مواد برای یک معتاد دست خالی بودنشه..ینی میشه ی معتاد ذلیل....ک بخاطر پول موادش دس به همه کار ...

دقیقا

خیلیا به ما میگن خونه راهش ندین ولی بابا و مامانم گریه میکنن میگن طاقت اینو نداریم که خبرشو توی جوب یا پارک برامون بیارن

چه مامان بابای خوبی منم بابام وضعش خوبه اما خسیسه...تاپیکو نشونشون میدم بازم راهنمایی کن لطفا.چند س ...

داداشم الان ۳۶ ساله.بلاخره ببخشیدا باید یه جوری خرشون کنی .الان یکساله هممون با زبون نگهش داشتیم.نا گفته نماند داداش کوچکترمم اونم یه مدت شیشه مصرف میکرد ولی اونم بار اول بردیم کمپ ترکش دادیم کلاسای کمپو مرتب میفرستادیمش میرفت خلاصه تا خوب شد براش زن گرفتیم و کلی خرج عروسیش کردیم الانم یه بچه ۱ ساله داره خداروشکر

یاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد

🌐 #تهران #شرق_تهران
🌐 #کهگیلویه_و_بویر_احمد
🔸آقایان محمد وجمال الدین منصوری

📝 نوبت گرفتن با پیامک بهتر است:
📲 09193512885
📲 09178452056
⭕️آدرس کانال تلگ..رامی نماینده
💠 @tebolrasooll

🔘کانال راهنمای ارتباط با نمایندگان استانها:
➕ @naebteb➕

نمیره دکتر به هزار زبان زنده ی دنیا باهاش حرف زدیم ولی فایده نداشت

خدا خودش کمکش کنه و ی جوری ازاین مواد کوفتی خسته بشه ی تلنگری بخوره بره برای ترک و از همه مهمتر خدا اراده محکمی بهش بده تا  پاک بمونه

1364