2733
2739

صورتمو با صابون بچه میشورم و بعدش بهش با پنبه گلاب میزنم. احساس میکنم پوستم سبک شده😍

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفیده تخم مرغ  و ابلیمو میزنم  عالیه

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2731

دوبار شستن صورتم با صابون انتي باكتريال و نزدن كرم پودر براي جلوگيري از جوش صورت

كرم پودر فقط مواقع ضروري

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
2738

همیشه هرکاری میکنم یه مدت خوبه بعدش بازم جوش میزنم 

خسته شدم دیگه

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

صابون به صورتتون نزنید حتی صابون بچه فقط شامپو بچه.من کلی ماسک میزارم و یه کرم گیاهی هم گرفتم که عالیه صورتم صافه صافه

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           

گل سر شوی و با گلاب تازه قاطی میکنم میزنم چربی پوستو خیلی کنترل میکنه ماهی ۱ بار توصیه میکنم

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
2706