2733
2734
عنوان

از ۸۵ شدم ۶۰ کیلو

1609 بازدید | 50 پست

من قدم ۱۷۰ و وزنم روی ۸۵ بود که واقعا برام مشکل ساز شده بود و اعتمادم رو کلا گرفته بود... پیش هیچ دکتر تغدیه ای نرفتم و به جای روزی دو وعده روزی یک وعده ناهار یا شام می حوردم .. روی گوشیمم برنامه ی health samsung بود ک میزان فعالیت روزانه و خوابم گزارش میداد.. توو ماه اول ۱۲ کیلو کم کردم و رسیدم ۷۳ و همین جوری ادامه دادم که رسیدم به ۶۰ ... این لاغری طی ۹ ماه صورت گرفت.. الان راضی ام و به همین سبک دارم زندگی میکنم.. ولی میزان پیاده روی بالایی داشتم طوری که بعضی روز ها به ۱۵ کیلومتر میرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پوستت شل نشده؟

نه عزیزم اصلا ... اصلا شکستگی و چروک نداشت پوستم.. حس خوبی دارم که اینجوری وزن کم کردم بدون دارو یا سختی خاصی... خانم ها بتونن روزی یک وعده خوب بخورن ولی باقی روز رعایت کنن می تونن کاهش وزن پیدا کنن.. من دو تا عکس قبل و بعدش رو بزارم قابل توصیف نیست

2738

۱۵ کیلومتر خیلیه چند ساعت طول میکشید ؟؟ 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
واقعا ماه اول 12 کیلو کم کردی عزیزم.هیچیت نشد برنت به مشکل نخورد 

بله واقعا ماه اول ۱۲ کیلو کم کردم طی ۳۱ تیر ۹۷ تا اول شهریور ۹۷ که وزنم گرفتم ولی واقعا ماه اولش گرسنگی فشار می اورد اما بدن خودش عادت کرد و منی که یه دیس می تونستم بخورم چهار تیکه پیتزا الان نمی تونم

ایووول اعتماد به نفس..👏👏👏

منم ۶۹ میخام بشم ۶۳..فکر خوبیه این که یا نهار بخوری یا شام..موافقم منم باید اینکارو بکنم

ورزش چی ..انجام‌میدادی؟؟

پوستت چی شل نشده عزیزم

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

با کسی میری پیاده روی یا تنها من یه ماه رفتم خیلی خوب بود ولی دیگه حوصلم نمیگرفت 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
2706