2726
عنوان

خیلی وقته میخواستم اینو به باردارها بگم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 59 پست
فتوانیست خانوم گلی انسان اگرهرچیزی درستش بدونه واگاهانه برخوردکنه خیلی بهتره تانااگاه باشه .دونستن ب ...

قضیه حضرت موسی و چوپونه که خدا حضرت موسی رو پکوند گفت هی هی اون برا من عبادته. الانم خدا میدونه اون مادر به نیت صبر داره برا بچش میخونه نه اینکه خدایا من میخونم صبر بده بعدم مصیبت و گرفتاری

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
ناراحت نشومن که خیلی خوشحال میشم کسی چیزی یادم  بده وایتکه شماداری لطف میکنی حالاهرکی دوست داره ...

قربان شما نه بیشتر تعجب کردم 

یکی از نزدیکان من یه بار بهم گفت غسل صبر نکن که بیچاره میشی ..گفتم چرا ؟ گفت یادته اون تایم مادر شوهرم خونه ما بود مریض بود سه تا پسرام هم کوچیک بودن .. گفتم آره گفت من رفتم مسجد یه خانمی به من گفت غسل صبر کن خدا توان بهت بده ..گفت من هر روز غسل صبر میکردم بعد از یک هفته پسرم که  شهر دیگه ای بود  تصادف کرد  کلی آسیب دید .. شوهرم بیکار شد و...  خلاصه گفت من از یه آقای روشندلی پرسیدم گفت غسل صبر نکن که ما انسانهای معمولی توان صبر نداریم

به همین علت من رو این موضوع حساسم و به همه میگم ..   

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قضیه حضرت موسی و چوپونه که خدا حضرت موسی رو پکوند گفت هی هی اون برا من عبادته. الانم خدا میدونه اون ...

دوست عزیز من تو این موضوع نگفتم .. کلا گفتم دعای صبر نکنین همین . چه اعصابی داری ماشا ا... 

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2728

من خوندم زلزله ست نمیخوندم چیمیشد

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1
میگن وقتی میگی صبرش زیادباشه یعنی دعامیکنی به همون نسبتم مشکلاتش زیادباشه

سلام و ادب

نه عزیز اشتباه برداشت نشه روایت در مورد کسی بوده که "صبر بر بلا" رو از خدا خواسته بود و امام ع اصلاح میکنن براش

توضیح کامل رو ساااااره خانم هم با شرح روایت از اقا مجتهد تهرانی اوردن

پس دعای صبوری هم چیز بدی نیس

سلام به همگی بارداریاتون به خیر و سلامت🌺

با اجازه حما خانوم گل و مهربون چیزایی که واسه بارداری خودم جمع آوری کردم بمناسبت موضوع تاپیک جالبش برای همگیتون میذارم که نظر رحمت خدا شاملتون شده

مامانای گلی ام که تو راهی دارن و استفاده میکنن حالا که دستشون به ضریح آسمون وصله، واسه همه منتظرا از جمله منم دعا کنن که با نفس پاکت شما، ماها هم صاحب بچه هایی صالح و سالم بشیم:🌿

۱- دعای حفظ جنین دوره بارداری:

برای حفظ جنین (دعای قفل کمر) از پیامبر اکرم (ص) روایت شده که سوره حجرات را بخواند از سقط جنین و خطرات دیگر مصون و در امان خواهد بود.

دعای دیگر قفل کمر و حفظ جنین

آیات صدوبیست و هفتم و صدوبیست و هشتم از سوره مبارکه نحل

آیات ذیل را قرائت و با خود همراه کند:

وَاصْبِرْ وَمَا صَبْرُکَ إِلَّا بِاللَّهِ وَلَا تَحْزَنْ عَلَیْهِمْ وَلَا تَکُ فِی ضَیْقٍ مِمَّا یَمْکُرُونَ ﴿۱۲۷﴾  إِنَّ اللَّهَ مَعَ الَّذِینَ اتَّقَوْا وَالَّذِینَ هُمْ مُحْسِنُونَ ﴿۱۲۸﴾

چهره جنین:

در قرآن کریم سوره آل عمران آیه ۶ آمده است: اوست کسی که شما را آن گونه که می خواهد در رحم‌ها صورت گری می کند، هیچ معبودی جز آن توانای حکیم نیست

پس در زمان این صورتگری، بهترین دعا درخواست سلامت و زیبایی فرزند از خداوند است.

با دلی صاف و  با فروتنی و از ته دل با خدای خود حرف بزنید و از او تقاضا کنید فرزندی زیبا و سالم به شما هدیه دهد:

۲- سوره‌هایی که باعث زیبایی جنین می‌شوند

🔹سوره توحید

سوره برای زیبایی: بر اساس روایات خواندن سوره توحید در بارداری مخصوصاً در ماه ۲ تأثیر زیادی بر زیبایی جنین دارد،

در ماه دوم حاملگی چهره جنین شکل می‌گیرد، به همین خاطر این ماه برای خواندن سوره توحید مناسب است.

🔹سوره یوسف ع

تأثیر سوره یوسف بر جنین: در جایی دیگر روایت شده در نیمه هر ماه عربی که ماه بدر است شوهر سوره یوسف را بر شکم همسرش بخواند تا به امید خدا فرزند زیبایی به دنیا بیاورند.

🔹نماز شب و روی زیبای فرزند

خواندن نماز شب توسط مادر باردار تأثیر زیادی در زیبایی جنین و فرزند دارد.

◽🔸قبل بارداری و پیش از نزدیکی برای زیبایی فرزند و جنین سوره یاسین را بخوانید و به سیب یا انار فوت کنید و آن را میل کنید.

۳- بهترین دعا برای سلامت جنین و عدم سقط

(سلامتی جنین به خیلی چیزها بستگی دارد، خوراک و شرایط جسمی و روحی پدر و مادر، مرحله اقدام برای بارداری و غیره.)

🔹صلوات حضرت زهرا س

یک دعا برای حفظ سلامت جنین: صلوات حضرت فاطمه (س) است که برای نگهداری جنین است:

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ.: پروردگارا درود تو بر فاطمه و پدر بزرگوارش و همسر بزرگوار او و فرزندان عزیزش و آن رازی که در وجود او به ودیعه نهادی به تداد آنچه دانش تو بر آن احاطه دارد.

توجه کنید:

رو به قبله با التجا، با احساس و توجه قلبی، تا ۳ روز و هربار هفت مرتبه این صلوات را بفرستید

مورد بالا به عنوان دعا برای جلوگیری از سقط جنین نیز هست

مقاله «[su_permalink id=”8982″ title=”سقط جنین”]دلایل سقط جنین[/su_permalink]» پیشنهاد میشود.

۴- بهترین دعا برای سلامتی جنین در شکم مادر

🔹ذکر

برای حفظ و نگهداری جنین از اتفاق های ناگهانی ذکر “توکلت علی الله” را ۱۰۲۳ (هزار و بیست و سه ) بار تکرار کنید، بر اساس روایات بسیار مؤثر است.

🔹ذکر

۱۰۶ بار ذکر مبارکه “بسم الله الرحمن الرحیم” را بنویسید و در دوران بارداری با خود همراه داشته باشید.

🔹آیات کهف

سوره برای سلامتی جنین: آیه های ۲۵ و ۲۶ سوره کهف را بنویسید و همراه خود نگه دارید.

ورزش در دوران بارداری را فراموش نکنید.

۵- سوره قرآن برای سلامتی جنین

🔹سوره حجرات

پیامبر اسلام (ص) برای سقط نشدن جنین و سلامتی جنین، خواندن سوره حجرات را توصیه کرده است.

🔹سوره قلم

ذکر برای سلامتی جنین یا سوره برای سلامتی جنین: خواندن سوره قلم تأثیر گذار است.

🔹سوره محمد ص

خانم باردار و همسرش در صورت امکان هر روز سوره محمد (ص) را بخوانند.

سوره محمد (ص) باعث خوش اخلاقی و جذابی جنین و فرزند شما خواهد شد.

🔹سوره واقعه

شب‌ها سوره واقعه را بخوانید

🔹سوره فتح

خواندن سوره فتح 

🔹سوره عصر

خواندن سوره مبارکه “والعصر” موجب صبوری جنین می شود.

🔹سوره فجر

برای رشد و سلامت جسمانی جنین سوره فجر را بخوانید.

خواندن سوره فجر برای نور چشم (در برخی از کتاب‌های دینی گفته شده که اگر می‌خواهید نور چشمان شما باشد، قبل از نزدیکی با همسرتان، سوره فجر را بنویسید و همراه خود داشته باشید.)

🔹آیات سوره نور برای دختران

برای پاک‌دامنی فرزند دختر سوره نور را قرائت کنید.

«الله نور السماوات و الارض مثل نوره کمشکوه فی‌ها مصباح المصباح فی زجاجه الزجاجه کانها کوکب دری یوقد من شجره مبارکه زیتونه لا شرقیه و لا غربیه یکاد زیتها یضی ء ولو لم تمسسه نار نور علی نور يهدى الله لنوره من يشاء ويضرب الله الأمثال للناس والله به‌کل شيء عليم.»

🔹سوره لقمان

برای دانایی و عالم شدن فرزند سوره لقمان را بخوانید.

🔴آرامش در بارداری🔴

چگونه در دوران بارداری آرامش داشته باشیم؟

در دوران بارداری داشتن آرامش بسیار مهم است و به موضوعات مختلفی بستگی دارد،

اما برای داشتن آرامش همیشگی و رهایی از استرس خیلی عوامل را باید در نظر گرفت.

وقتی احساس بد و یا خشم و یا استرس به شما وارد می شود، به خدای مهربان پناه ببریدسعی کنید از عاملی که موجب احساس بد در شما شده دوری کنید و یادتان باشد که شما حامل یک امانت الهی و یک فرشته معصوم هستید.با آب خنک وضو بگیرید:برای آرامش خود دعا کنید.نفس عمیق بکشیدسعی کنید به چیزهای خوب فکر کنید. و با خضوع و توکل به خدا برای سلامتی جنین دعا کنید.

۶- دعای آرامش در بارداری

اما بر اساس روایات خواندن بعضی دعاها و سوره های قرآنی می تواند در آرامش شما تأثیر گزار باشد.

ذکر ” ماشاءالله لا حَولَ وَ لا قوّهَ اِلّا باللهِ العَلِیَّ العظیم ” را با خضوع و توجه قلبی بخوانید.

دست خود را روی سینه خود بگذارید و چند بار آیه ۲۸ سوره رعد را بخوانید.

ذکر  < الذّینَ امَنوا و تَطمَئِنُّ قُلوبُهُم بذِکرِ اللهِ اَلا بذِکرِالله تَطمَئِنُ القلوب > یکی از تأثیرگذارترین دعاها برای آرامش در بارداری است.

برای ماههای اول تا نهم هم دعاهای قشنگی هست که چون خیلی طولانی میشه فقط ماه اول رو میذارم باقیش رو خودتون پیدا می کنید

🔴 بارداری در روایات: مطالبی ازکتاب ریحانه بهشتی یافرزند صالح تالیف خانم سیما میخبر ازانتشارات نورالزهرا سلام الله علیها 

ماه اول🔹 ماه سوره یس و الصافات برای مادر و جنین

که ان سوره ها را پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها بخوانید و به شکم مادر بدمید

تمام روزها قبل از طلوع خورشید دو عدد خرما آماده کرده و سوره مبارکه قدر را بر آن‌ها بخوانید و برای صبحانه میل بفرمایید

صبح هاکمی سیب شیرین بخورید.

روزهای جمعه قبل ازصبحانه انارمیل کنید و قبل ازطلوع آفتاب اندکی ازتربت سیدالشهدا علیه السلام بخورید.

نمازهای یومیه رادراول وقت به جاآوریدو قبل از نماز اذان و اقامه بگویید و دروقت گفتن اذان و اقامه دست راروی شکم بگذارید.

هرروز بردو عدد خرما سوره قدر خوانده وآن را ناشتا بخورید.

مامان جونا خودتون و نی نی هاتون سلامت باشین

برای اونایی ام که سالها منتظر مثبت شدن جواب بارداری ان و چشم براهبغل گرفتن گل وجود یه بچه دعا کنین

2706