2726

در واقع کسی هست که مهریشو قبل از عقد گرفته باشه مهریه ای که خونه یا ملک باشه؟ 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

من

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکی از آشنایان ما 6 دنگ خونه به نامش خریدند و زدن چندروز دیگه تازه عقدشه.. سکه هم مهریه زدن جدا

واااااا

حتما فامیل بودن انقد اعتماد کردن

تو این دوره زمونه آدم نمیتونه به چشمش اعتماد کنه

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
واااااا حتما فامیل بودن انقد اعتماد کردن تو این دوره زمونه آدم نمیتونه به چشمش اعتماد ...

هیچ نسبت فامیلی ندارند راه دورم هستند فقط چندسال باهم دوست بودند شرطشون این بود

کامیابی تقدیر الهی من است
نه عزیزم ما هن غریبه این اما شرط پدرم بود❤

یعنی شرطه شما این بود قبل عقد خونه بزنن به نامتون؟ 

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
خانواده ی دختر وضع مالی خیلی خیلی خیلی خوبی دارند میلیاردر هستند  ونیازی به این خونه ندارند اما ...

پس وضع پسره هم خیلی خوب بود اول زندگی خونه داشت

2706