2733
2739
عنوان

به نظرتون کدوم شغل خوب و پر درآمده

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 42 پست
شوخی میکنی، ۳ تومن؟!

بله 

من تا فروردين سركار بودم با ماهي سه و هفتصد 

يك ماه اخير هم روزي هشت ساعت با يه مركز پژوهشي كار كردم كه گفتن ماهي سه تومن ولي هنوز همونم ندادن و من ديگه نرفتم 

فعلا دوباره نشيتم تو خونه 

اگهي هاي سايت افتاب هست تماس بگيريد بپرسيد 

حتي يه مركز امبولانس خصوصي زنگ زدن ميگه ماهي يك و نيم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه پزشكى گويا همه رشته ها اينجورى نيست 

خوب مسلما اوناى كه جراح  هستن حتما درامد بالاى دارند ولى مابقى و من شنيدم اصلا خيلى جالب نيست شرايطشون

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2728
بله  من تا فروردين سركار بودم با ماهي سه و هفتصد  يك ماه اخير هم روزي هشت ساعت با ي ...

یا خدا، پس احتمالا شرایط برای فارغ التحصیلای جدید خوب نیست، چون ما هر پزشکی دور و بر میبینیم، نمیدونه چجوری پولاشو خرج کنه

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
بله  من تا فروردين سركار بودم با ماهي سه و هفتصد  يك ماه اخير هم روزي هشت ساعت با ي ...

وای چقدر بد آدم انقد زحمت بکشه آخرش بشه این پس باید چیکار کنیم😣

درآمد یه پرستار که از شما بیشتره

شما پزشک چی هستید عمومی؟

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
خب غلطه.  بدون احساس مسئولیت و نوع دوستی . به جاهای خوبی ختم نمیشه.

عزيزم من واقعا برا بيمارام از جون و دل مايه گذاشتم 

خيلياشون هنوزم باهام در ارتباطن 

كلي برام نامه نوشتن 

هديه اوردن 

غذا مياوردن

يكيشون كه يه دختر جوون بود از خودكشي و افسردگي نحات پيداكرد هنوز ميگه همه ي عمر مديونتم 

ولي وقتي از زندگيت ميزني 

بچت مادر نداره 

همسرت زن نداره 

بلاخره به ذره بعد ماليش هم مهم ميشه 

خصوصا اگه مرد باشي و بخواي نون زن و بچه بدذ

2738
عزيزم من واقعا برا بيمارام از جون و دل مايه گذاشتم  خيلياشون هنوزم باهام در ارتباطن  كلي ...

حتما بعد مالیش مهمه . تو هر رشته ای . 

ولی نه اینکه یکی بگه پزشکی پول هست بریم پول دربیاریم . که ادم  چه سختی هایی رو که باید تحمل کنه بخاطر همین پول

همین  نامه ها و هدیه ها گویای این هست که شما تو خودتون حس نوع دوستی رو دارید و از کمک کردن لذت میبرید . شما اگاه تر از منید اگه کسی صرفا با انگیزه ی پول وارد رشته ی پزشکی شه چه خطر هایی داره برای جامعه

جدی  موفق باشی عزیزدلم درسته حرف شما ولی خوب درآمدشم مهمه سختی بکشی ولی درآمدش خوب نباشه خوب زی ...

بین ۷ تا ۸ متغییره، من روزای زوج صبح تا ظهر مرکز نا باروری ظهر تا عصر بیمارستان روزای فرد هم صبحها مرکز هستم بعد از ظهرها مطب خودم

بین ۷ تا ۸ متغییره، من روزای زوج صبح تا ظهر مرکز نا باروری ظهر تا عصر بیمارستان روزای فرد هم صبحها م ...

ببخشید عزیرم من خیلی ازتون سوال پرسیدم ولی رتبتون چند بود شما رتبه سراسری 

به نظرتون من که رشتم تجربیه چیکار کنم 

مرسی😘

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
حتما بعد مالیش مهمه . تو هر رشته ای .  ولی نه اینکه یکی بگه پزشکی پول هست بریم پول دربیاریم . ...

بله حق باشماست..

من هنوزم با همه ي اين سختيا و بي پولا برگردم بازم حتما پزشكي رو انتخاب ميكنم(خيليا ميگن پشيمون نيستي دندون نرفتي ميگم نه)

ولي خوب خيليام با علاقه اومدن و ميگن بخاطر اوضاع مالي واقعا كاش دندون رفته بوديم

ببخشید عزیرم من خیلی ازتون سوال پرسیدم ولی رتبتون چند بود شما رتبه سراسری  به نظرتون من که رشت ...

اوههه من سال ۸۳ کنکور سراسری برای لیسانس دادم رتبم ۲۵۲۰ بود، الان نمیدونم چجوریه، ولی خب طرفیت ها زیاد شده 

اوههه من سال ۸۳ کنکور سراسری برای لیسانس دادم رتبم ۲۵۲۰ بود، الان نمیدونم چجوریه، ولی خب طرفیت ها زی ...

پس دندون پزشکی خوبه درسته

2706