2733
2739
عنوان

به نظرتون کدوم شغل خوب و پر درآمده

341 بازدید | 42 پست

پزشکی چطوره الان جامع پزشکی درآمدش خوبه ولی خوب خیلی سخته شغل های دیگه چی شما اطلاعی دارید 

کسی هست پزشک باشه

شاغل باشه درآمدش خیلی خوب باشه 

لطفا کمکم کنید😊

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پزشکی خوبه درآمدش طبیعتا ولی به استرسش و مسئولیتش نمی ارزه شغلای زیادی هست که درآمد اندازه پزشکی و ...

جدی میشه بگی کدوم شغل ها 

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
پزشکی ارزششو نداره اگه بخاطر پول بری سمتش. 

چرا 

الان همه به فکر درآمدشن دیگه

2738

عزیزم من کارشناس ارشد ماما هستم ، تایم کاری زیادی دارم، تو بیمارستان هم هستم و خیلی سخته ، الان تا ۵ تایمم آزاده، مهم علاقه به شغله نه پولش، خداروشکر راضی ام ولی ایشاا.. تخصص بگیرپ خستگیم در میاد

عزيزم پزشكي فقط اگه تو سهراي كوچيك  باشي درامد داره 

من تهرانم درامد در حد ماهي سه تومن هست و مدت هاست درخواست پروانه طبابت دادم كه جوابي نگرفتم 

در ضمن الان مطب عمومي تازه كار هم كسي نميره ديگه مردم به پزشكاي با سابقه فقط اعتماد ميكنن

حتي با يكي از همكاراي اعصاب و روان هم كه متخصص هست تو تهران صحبت كردم گفت ديگه كم كم برا تخصص هم تهران هم جايي نداره  

عزیزم من کارشناس ارشد ماما هستم ، تایم کاری زیادی دارم، تو بیمارستان هم هستم و خیلی سخته ، الان تا ۵ ...

جدی  موفق باشی عزیزدلم درسته حرف شما ولی خوب درآمدشم مهمه سختی بکشی ولی درآمدش خوب نباشه خوب زیاد خوب نیست 

میشه بپرسم درآمد شما چقدره

عزيزم پزشكي فقط اگه تو سهراي كوچيك  باشي درامد داره  من تهرانم درامد در حد ماهي سه ت ...

جدی یعنی تا این حد پس چیکار کنیم 

عزيزم پزشكي فقط اگه تو سهراي كوچيك  باشي درامد داره  من تهرانم درامد در حد ماهي سه ت ...

شوخی میکنی، ۳ تومن؟!

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
2706