2737
2734
عنوان

خصوصیات بدو خوب همسرم و تصمیم من

670 بازدید | 46 پست

من۲۱سالمه همسرم۳۱

یکساله عروسی کردیم👇

خصوصیات اخلاقی همسرم

(خاله زنکه،دمدمی مزاجه،سیگاریه،به تریاک اعتیاد داره،دست بزن داره،شکاکو بددله،تهمت میزنه،دروغگوإ نه همیشه ولی گهگاهی،به خونوادم چنبار بی احترامی کرده و میکنه،خسیسه نه واسه خودش؛ واسه من دیر به دیر پول لباسو اینا میده با التماسو اصرارو کلی منت سرم،به شدت دهن بینه و به حرف خونوادشه،کینه ایه،ناموس حالیش نمیشه، مقابله منه یعنی همیشه هرچی من تایید کنم اون مخالفشه،مسئولیت پذیر نیست،اهل تفریح اصلا نیست طوری که تابستون امسال منو تا پارک نبرده،مادرشم خیلی تو زندگیم دخالت میکنه و رو همسرم تاثیر میزاره)

(خصوصیات خوبشم اینه تا جایی که وسعش برسه به خوردوخوراک خونه اهمیت میده،تو رابطه جنسی خیلی اهمیت میده و راضیم،وقتاییم که مهربونه یسره محبت میکنه ولی ی ساعت بعد باز اخمو میشه و تو خودشه و بشدت خونسرده)

لطفا بمونین تو تاپیکم تا کامل از هرکدوم یه مورد بگم تا متوجه بشین 

میخوام کمکم کنین تا درست تصمیم بگیرم

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط اینکه به لحاظ جنسی ازش راضی هستی 😑

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

خاله زنک بودنش👈(به همه چی کار داره،اون میدونه کدوم استکانم شکسته من نمیدونم،همه جا سرک میکشه جوری که جرئت ندارم یجا پول قایم کنم واسه مبادا چون پیداش میکنه،اینجوری بچرو بغل کن اونجوری شیرش بده،چجوریپوشکش کن،چجوری حموم ببرش،کی چیکار کرده کی زن طلاق داده،کی با شوهرش عکس گرفته وکی میوه بخر کی نخر،خونرو این مدلی کن،...)

والا اونا ک.گفتی خصوصیت خوب محسوب نمیشه ها😐😐😐😐😐اگ نخره خب خودش گشنه میمونه.خوب میکنه چونه همه مردا همینن.اون محبتی هم.ک.میکنه در مقابل خصوصیات بدش اصلا ب چشم نمیاد اخه😕😕😕😕

2738

شکاکه👈(روز عقدم ی مشکلی پیش اومد بین فامیلای دوطرف انقد اعصابم خورد بود فکرم مشغول بود از قضا یجا خیره شده بودم فکری،بعدا تو دعوا و بحث بهم گفت تو به پسرعموی بابات چشم داری روز عقد به اون نگاه میکردی،حالا من به اون میگم عمو ۴۰سالشه:/

یه مورد دیگه اینکه وقتی میریم خرید اولش میگم تو به فروشنده بگو فلان چیزو بیاره سری دوم خودم به فروشنده میگم اقا از این رنگ دیگشو نداری 

تو دعوا بهم میگه تو از بس بی حیایی وقتی مرد کنارته خودت با فروشنده حرف میزنی،یبار باد میزد مانتوم جلوش باز شد من متوجه نشدم بعد که فهمیدم درست کردم بعد گفت تو بی حجابی مانتوت بایدتا پایین دکمه داشته باشه که باد زد نره عقب،رمز گوشیمو هرازگاهی عوض میکنم اینسری  ۹۸۷۰گذاشتم به خودشم گفتم که بدونه بعد چنروز گفت ۹۸سال تولد دخترمونه ۷۰سال تولد عشق قدیمته؟!با اینکه میدونه من حتی ی دوست پسرم نداشتم

چنبارمنو زد قهر کردم خونه مادرم چنروز قبلشم رابطه مشکوک داشتیم حس بارداری داشتم بهش که گفتم گفت معلوم نیس خونه مادرت چ غلطی میکنی اصلا از کجا معلوم از من باردار سده باشی

چون خصوصیات خوبشم گفتی معلومه ازش راضی هستی. بقیه خصوصیات بدش قابل حله. توی اطرافیانم دیدم که مردای اینجوری کلا ازین رو به اون رو شدن. اما باید روی خودت کار کنی. فوق العاده باش و با اعتماد بنفس. مردها از زن اینجوری زود. تاثیر میگیرن و عوض میشن. نمونه اش شوهر خودم  

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  

بهم میگه بریم شهرستان خونه مادرم میمم لباس ندارم چون یکساله حتی عیدم هیچی نخریدم میگه ندارم میگم خب نمیشه با مانتو کهنه برم یا کیفم خرابه یا کفشم داغونه میگه من از کجا یه تومن بیارم بدم بری لباس بخری میگم خب همونو ماه به ماه ی مقدار پول بهم بده برم هربار یکیشو بخرم که بهت فشار نیاد میگه ندارم با اینکه داره فقط خرج شکمش میکنه و قسطای زمان مجردیه خودش سیگارو چیزای دیگش

خاله زنک بودنش👈(به همه چی کار داره،اون میدونه کدوم استکانم شکسته من نمیدونم،همه جا سرک میکشه جوری ک ...

دقیقا درکت میکنم آزادی رو ازت گرفته به همه چیزت گیر میده

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2706