2733
2734

من همین الان بچمو ازشیر گرفتم😭😭😭😭😭

بعدم نوبت پوشکش میشه 

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پسرم وارد ۲۰ ماهگی شده از دیروز شروع کردم

اول دو ساعت دو ساعت پوشکشو باز میکردم میبردم دستشویی میدیدم یکم تو پوشکش جیشه الان کردمش یک ساعت یک ساعت یبار تو دستشویی کرده یبار هم ربع ساعت بعد جیشی که تو دستشویی کرد تو شلوارش جیش کرد منم سریع پوشکش کردم

دوباره یکساعت بعد بردم دیدم یکم جیش کرده تو موشکش و هرکاری کردم دیگه تو دسشویی جیش نکرد

2728

من الان یکساله دیگه پوشکش نمیکنم از نه ماهگی ولی هنوزم نمیگه جیش دارم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2738
منم مشکل دارم ولی نمیگم تو یک تاپیک گفتم یک کاربر هرچی دلش خواست گفت و توهین کرد 

وا چرا

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
خدا رو صد هزار مرتبه شکر دوهفته هست گرفتم فقط سه چهار روز اولش سخت بود

بچت چند سالشه؟

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
خدا رو صد هزار مرتبه شکر دوهفته هست گرفتم فقط سه چهار روز اولش سخت بود

لطفا بگو چه جوری چندوقتشه

2706