1464
1459

مونا نه آخرش یکم اون شوهر لعنتیش بهتر شد داداش و خواهرشو خوشبخت کرد ولی مونا بازم همون موند😢😢😢

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436
1432
میتونی تعریف کنی 

لطفا اگه گذاشت لایکم کنید

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

هیچی شوهرش رو به بهبود بود و مونام با شرایط کنار اومدو از پسرم خوشش اومده بود خیلی رمان خوبیه وقتی اومد بلافاصله دان کردم و خوندم الانم ک چندسال میگذره با چند وقت پیشا بار هفتم اینا بود ک خوندم😫

وقتی نظرت با نظر من یکی نیست ریپ نزن چون نظرت اصلا مهم نیست😹
1476
میتونی تعریف کنی 

نمیدونم واقعی بود یانه ولی شوهرش کارخونه داربود یه خونه ۱۰۰۰متری داشتن تو تبریز ولی شوهرش سادیسم داشت و همیشه توخونه زندانی بود رفتارهای جنسی خیلی خشن داشت و همیشه کتکش میزد مثل همین رمان ابنبات چوبی بود زندگیش 

شبـــــ ڪـــــ میشہ‌.......فڪـــــ میڪنم یڪے نشستہ پیشتـــــ..........
نمیدونم واقعی بود یانه ولی شوهرش کارخونه داربود یه خونه ۱۰۰۰متری داشتن تو تبریز ولی شوهرش سادیسم داش ...

ستاره رو میگی 

برایت آرزو میکنم وقتی دوباره هوای آسمان من بــه ســرت زد آسمانت بگیرد 
1450