2733
2734
عنوان

قبل بارداری

58 بازدید | 7 پست

بچه ها قبل بارداری باید چه مکمل هایی خورد ک نوزاد خوشگلو باهوش بشه من فقط علاقه ب میوه دارم غذاخور نیستیم اصلا یعنی نمیتونم بیشتر از یه وعده کوچیک غذا بخورم در روز 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

هوش و زیبایی هر دو ژنتیکیه 

اما خوب در روایات داریم که بعضی چیزا روی زیبایی و هوش تاثیر داره اونم نه قبل بارداری که در طول بارداری

مث خربزه و هلو و گلابی و به برا زیبایی

و خوردن کندر برا باهوشی فقط کندر رو تو ماه سه و هر روز اندازه یه عدس بخور وگرنه بیشتر بخوری بچه بیش فعال میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم معتقدم هوش و زیبایی بیشتر جنبه ژنتیکی داره

فقط بعضی میوه ها اونم وقتی که پوست و موی جنین درحال تشکیله باعث خوش رنگ و رو شدن بچه میشه مثل سیل و گلابی و به و انجیر

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
هوش و زیبایی هر دو ژنتیکیه  اما خوب در روایات داریم که بعضی چیزا روی زیبایی و هوش تاثیر داره ا ...

خربزه وهلو و شلیل وهندونه وسیب و انگور زیاد خوردم تا ب الان 

منم معتقدم هوش و زیبایی بیشتر جنبه ژنتیکی داره فقط بعضی میوه ها اونم وقتی که پوست و موی جنین درحال ...

بله منم میدونم ژنتیک خیلی مهمه ولی باور کن تغذیه هم عامل خیلی مهمیه مادرم سر من اهمیت نداد خوشگل در نیومدم ولی اون دوتا داداشم مثل ماهن ماشالله ادم نگاه ک میکنه دوسنداره چشم برداره مادرم خیلی میوه میخورد سر جفتشون خیلی اهمیت میداد ب تغذیش

تو بارداری گردوبخوری باهوش میشه

مصرف اجیلو خیلی شنیدم موثره ومفید اگر بتونیم بخریم با این قیمتای فضایی

2738