2737
2734
عنوان

بامزه ترین خاطره دوران مدرستون چی بوددد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1576 بازدید | 134 پست

گلنازم  ریپلای نمیشی 

دقیقا رفتم جای اکیپمون  تصویری زنگ زدم به دوستام گریه میکردن😂

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زبان انگلیسیم خوب بود همیشه سرگروه بودم تکالیف گروهامو نگاه میکردم کمی و کاستی داشتن گاهی به معلم م ...

زبانو دراکثرمواقع تقلب میکردیم   معلم زبانمون همیشه زجر مون میداد ی بار مجبورمون کرد از رو برگه امتحانی ک 20 سوال داره رو 10بار بنویسیم از روش فکرررررررر کننننن   کل عید بچه ها نشستن اینو نوشتن من دوبار نوشتم بزرگ ک  فکر کنه 10 باره به ی مدرسه دیگ گفته بود هر کلمشو با ی ررنگگ خودکار مینوسین عققققققققققققققده ایییییییییییی  

درخیال روزهای روشنم..
زبانو دراکثرمواقع تقلب میکردیم   معلم زبانمون همیشه زجر مون میداد ی بار مجبورمون کرد از رو بر ...

من زبانم خوب بود به دوستام میرسوندم .دوستم میگه بالا ترین نمره زبانم همون پونزدهی هست که برگموپر کردی😋😂😂😂 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
2728
خیلی درسخون بودم عمرم رو به فنا دادم😬😬😬 الانا همش میگم کاش یکم لذت میبردم بجای درس خوندن ...

توعمرم کسیو اینقد مشتاق بع علم ندیدممممم   

درخیال روزهای روشنم..
 توعمرم کسیو اینقد مشتاق بع علم ندیدممممم    

تو کل دوران مدرسم فقط یه روز غیبت کردم اونم بخاطر فوت مادربزرگم بود

حتی اگه مریضم میشدم میفرتم مبادا عقب بیوفتم از درس😐😐😐😐😐

الان فحشه که به خودم میدم

❤️پسر نازنینم، دوستت دارم...❤و همین یعنی کوتاه ترین شعرِ بلندِ دنیا...❤

هیچوقت پشیمون نیستم ک چرا سخت نگرفتم به خودم اگ شیطون بودم درسمم خوب بود بعضی وقتا بخاطر استرسایی ک معلما وارد میکردن خیلی به خودمم سخت میگرفتم ولی واقعا ارزششو نداره   

درخیال روزهای روشنم..
2738
 افرین براووو

خنگ بود بچم برگه رو جابجا کردم سه چهار دقیقه وقت داشتم براش نوشتم.تو خونه مثلا براشون کلاس زبان میذاشتم میومدن  بزن و برقص😂😂😂یادش به خیر  

خنگ بود بچم برگه رو جابجا کردم سه چهار دقیقه وقت داشتم براش نوشتم.تو خونه مثلا براشون کلاس زبان میذا ...

همیشه همینه به نیت درس میریم ولی خب  برنامه عوض میششششه

درخیال روزهای روشنم..

يه موقعه يه فيلمي اومده بود دختره با مهتابي خودشو.....كرده بود 

به مهتابي ته سالن مدرسه پيدا كرده بودم افتاده بودم دنبال بچه ها با اون😂😂

اسكلا همه هم فرار ميكردن

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
تو کل دوران مدرسم فقط یه روز غیبت کردم اونم بخاطر فوت مادربزرگم بود حتی اگه مریضم میشدم میفرتم مباد ...

منم همینطور 😂یه بار حالم بد شد زنگ زدن آمبولانس تب و لرز داشتم.تا یک ماه تو دفتر صبحانه با چایی نبات میدادن بهم 

يه موقعه يه فيلمي اومده بود دختره با مهتابي خودشو.....كرده بود  به مهتابي ته سالن مدرسه پيدا ك ...

وای😂😂😂😂😂😂

همیشه همینه به نیت درس میریم ولی خب   برنامه عوض میششششه

اره یا مشروب خوری راه مینداختن به جا مشروب دلستر میدادم بهشون .جالب اینجا بود که کلشون داغ میشد هنوز نمیدونن اون چیزایی که خورد دست بوده نه آب جو😂

تو کل دوران مدرسم فقط یه روز غیبت کردم اونم بخاطر فوت مادربزرگم بود حتی اگه مریضم میشدم میفرتم مباد ...

ای خدا اگ باما بودی حتما اغفال میشدی من با اینکه شر بودمم ولی مدرسه رو دوس داشتم باورت نمیشه ی وقتایی دلم نمیخواست از مدرسه بیام خونه بس ک خوش میگذشت                                   خدا رحمت کنه مامان بزرگتونو  روحش شاد  

درخیال روزهای روشنم..
2706