2726

بیاین تعریف کنین ببینم شیطونای مدرسههههههه کیا بودن همدیگرو پیداکنیممممممممممم    من اینقدد خاطره داررررممم بلای مدرسمون بودم   

درخیال روزهای روشنم..

کلاسمونو رنگ کردم تنوع بشه 😐😐😐

اما مدیرمون اینطوری شد🤨🤨🤨🤨

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ایووووووووول بابا    

فک کنم از رنگش بدش اومد با اسپری سبزززززززز کرده بودم 😁

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

بامزه نبود سوتی بود

سر کلاس بودیم معلم گف فلانی بیا همون لحظه بلند شد رفت بیرون منم پشت سرش راه افتادم دنبالش تو سالن بدو بدو میرفتم بهش برسم یدفه برگشت پشت سرش دید منم گف تو اینجا چیکار میکنی گفتم خودتون گفتین بیا گف من گفتم بری پا تخته😐😑😑😑 اوف وقتی برگشتم سر کلاس از خنده منفجر شده بودن کلاس رو هوا بود

واسه رسیدن من به عشقم یه صلوات بفرستین😞
رفتيم پرتغال دزدي گرفتن مون  كارمون هميشه اين بود كه ميرفتم توي ابدارخونه زير كتريها رو خاموش ...

وای منو دوستام میرفتیم نسکافه میخوردیم😂😂😂آبدار خونه چسبیده  بود به کلاسمون

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

زدم تو گوش معلممون😌

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

کلاسمون طبقع دوم بود پنحره داشت رو ب حیاط زنگ تفریح یود بعدزنگ کلاس خورد منم تو کلاس بودم وقتی زنگ کلاسو میزدن دیگه در سالن میبستن اینایی ک دیر میرسیدن اسمشون رد میشد

منم پشت پنجره بودم بیرونو نگاه میکردم یکی از بچه ها داشت میدویید منم از خودم صداهای ناهنجار درمیوردم میگفتم بدو بدو بدو😆 بعد یکی از پشت هی میزد رو شونم منم هی هولش میدادم میگفتم ولم کن خر ولم‌ کنم ..سگ 😁 یهو همه عکس العمل نشون دادن برگشتم دیدم معاونه😱😱😱😵😵😃😃😃😃

فقط خندید سر تکون داد رف ولی من آب شدم

همسرم دلیل من است. 💜🌱
2706