2737
2739
عنوان

ختم بسم الله ؟؟؟

213 بازدید | 15 پست

سلام خانما من براى ختم بسم اللله الرحمان رحيم فقط همينو ميگم و ديگه به حق را نگفتم يعنى نميدونستم به من گفته بودن فقط بسم الاه الرحمن رحيم الان تقريبا ٣٠ روزش گذشته بعنى اشتباه است؟من اين طورى نذر كردم الان ديگه اخراشم اخه خيلى گفتم ناراحتم😢😢

مابقی رو درست بگو.مهم نیته عزیزم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وقتی نذر کردی فکر میکردی اینجوریه درسته؟

پسباید همین مدلی بخونی و قبوله

راستی نذرت قبول شد

منم یه مشکل بزرگ دارم😔

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بسم الله الرحمن الرحیم همینجوریه. به حق تا حالا نشنیدم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
وقتی نذر کردی فکر میکردی اینجوریه درسته؟ پسباید همین مدلی بخونی و قبوله راستی نذرت قبول شد منم یه ...

اره نذر كردم فكر كردم اينجوريه ديگه تا اخرش ميگم همينو نميدونستم 

2738
من دوبار انجام دادم بحق رو نگقتم عزیزم من فکر میکنم درسته ادامه بده

اره منم از چند نفر ديگه پرسيدم ميگن درسته شما حاجت گرفتيد كاش منم بگيرم ماه بعد انتقال جنين دارم كلى مذر و نياز كردم كاش با اين نذر جواب بگيرم

اره منم از چند نفر ديگه پرسيدم ميگن درسته شما حاجت گرفتيد كاش منم بگيرم ماه بعد انتقال جنين دارم كلى ...

بله عزیزم گرفتم

انشالله حاجتت روا😘 امیدت به خدا. خدا یه نی نی خوشگل الان توی آسمونا برات کنار گذاشته😘

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
چه نذریه ؟ روزی چند بار؟

یه نذریه روز اول 100 با بسم الله میگی روز دوم 200 تا روز سوم 300 تا. تا روز چهلم که 4000 تا میگی. حالا بهتره از یکشنبه شروع بشه که پنجشنبه تموم بشه و اون پنجشنبه خرما یا حلوا خیرات بدی. ولی روز دیگه ام شروع کنی ایراد نداره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
یه نذریه روز اول 100 با بسم الله میگی روز دوم 200 تا روز سوم 300 تا. تا روز چهلم که 4000 تا میگی. حا ...

تو پریود یا وقتی غسل داری چی 

عضو گروه 🌻رز زرد🌻 وزن فعلی 62 وزن هدف 55
تو پریود یا وقتی غسل داری چی 

بسم الله قرآن خوندن نیست که. ذکره تو ایام عادت فقط قرآن نمیشه خوند. ولی ذکر میشه گفت. اصلا میگن تو ایام عادت صواب داره وقت اذان وضو بگیری و رو به قبله بشینی ذکر بگی

یه نذریه روز اول 100 با بسم الله میگی روز دوم 200 تا روز سوم 300 تا. تا روز چهلم که 4000 تا میگی. حا ...

فقط (بسم الله)؟بقیه شو نمیگیم؟

حاجت میده؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2706