2726

بله‌من

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

من بردم..۳سالش بود فقط کلمه میگفت..گفت مشکل نداره..الان ۴سال و۲ماهه هست.خیلی بهترشده ولی کامل نشده..کلا تاخیر کلام توخونواده شوهرم هست..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کجا مراجعه کردید؟آیا نتیجه خوبی داشته؟

بچه‌چند‌سالشه اره خب بچه‌گوش‌بده تاثثیرداره خوب میشع

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  
چند وقتشه؟حرف زدنش در چه حده؟

سه سال و یک ماه کلمه میگه با جمله های خیلی کم جنله هاش در حد سع چهار جمله میگه مثلا در بازوک یعنی در و باز کن آب بده در بست یعنی در و ببند 

عزیزم درک و فهمش خوب بود نسبت به همسن هاش 

ی مقدار کمتربود..اونم دکترگفت بخاطر شیطنتشه..تمرکزش کم بود..چندماهی بردم کاردرمانی..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
سه سال و یک ماه کلمه میگه با جمله های خیلی کم جنله هاش در حد سع چهار جمله میگه مثلا در بازوک یعنی در ...

پسر من ۲ سال و چهار ماهشه در همین حده منم نگرانم به نظرت پیشرفت میکنه؟از کی دو کلمه ای گفته؟

شما بچه تون چند سالشه 

الان۱۱‌‌چهار پنج‌سالگی‌‌میبردیمش‌کار ددمانی

2706