2733
2734

✨﷽✨

✅مراقب اعمالمان باشیم!

🔔 خیلی مراقب باشید. مخصوصاً تهمت ‌زدن و غیبت ‌کردن؟ 😕 چرا ما این‌قدر بی‌خیال شده‌ایم؟! 😒

وقتی روایت به ما می‌فرماید: غیبت شدیدتر از ٧٠ زنای محصنه در مسجدالحرام است، توجّه کنید که چقدر  👈 گناه این سنگین است! تازه این غیبت است، 👈 گناه تهمت خیلی بیشتر است.▶ 

◀ خیلی راحت می‌نشینیم تهمت می‌زنیم. در گروهای مجازی، چیزی که به آن یقین نداریم چیزی که ندیده‌ایم، بیان می‌کنیم.

◀ در تلفن همراه ما آمده، سریع این را برای دیگران ارسال می‌کنیم. 

🚫✨همین‌جا امام زمان ارواحنافداه می‌فرمایند:👈 تو دیگر از ما جدا هستی.✨🚫

◀کاری انجام ندهید که هرچه زحمت می‌کشید، می‌بینید خبری نیست.

◀ هرچه یاصاحب‌الزّمان می‌گویید، می‌بینید خبری نیست.

⏪⏪⏪⏪ این‌ها را بفهمید که منشأش از کجاست. 

✨ و اِلّا می‌فرمایند: هرجا هستید، هروقت با ما کار دارید «فَحَرِّکْ شَفَتَیْک‏، فَاِنَّ جَوابَکَ یَأتیکَ» دو لبتان را تکان دهید ما سریع به شما جواب می‌دهیم. حالا این جواب نمی‌رسد 👈یک جای کارمان لنگ است. کارمان اشتباه است.✨

📚حاج آقا زعفری زاده

نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلام بی تفاوت نباشیم،خدا بی تفاوت نیست ! نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلامحساس باشیم ، خدا از امام حسین نمیگذرد تو هم نگذر! از کنار امام حسین علیه السلام ساده عبور نکنید ، صحرای محشر هیچکس ساده عبور نخواهد کرد.🔅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمامش ی طرف آبجی این بخشش آتیش میزنه :

◀کاری انجام ندهید که هرچه زحمت می‌کشید، می‌بینید خبری نیست.

◀ هرچه یاصاحب‌الزّمان می‌گویید، می‌بینید خبری نیست.

⏪⏪⏪⏪ این‌ها را بفهمید که منشأش از کجاست. 

😢😢😢😢😢😢😢😢😢

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2728

پس چرا توی خانواده شوهر من برعکسه؟همه جوره غیبت میکنن و تهمت میزنن و از آخرم اون چیزی که دلشون میخوادو خدا بهشون میده؟چرا قانون خدا برعکس شده؟

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

وااي من از ديروز مغزم داره ميتركه بس به اين فك كردم كه چرا من زن بايد حجاب بگيرم كه يه وقت مرد به گناه نيفته ؟؟؟؟؟!!!!!!!!

چرا مرد نگاهش رو حفظ نكنه؟؟؟؟

چرا زن بخاطر اون بايد خودشو بپوشونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مغزم ترك خورده

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
2738
پس چرا توی خانواده شوهر من برعکسه؟همه جوره غیبت میکنن و تهمت میزنن و از آخرم اون چیزی که دلشون میخوا ...

منم این مدلیارو دیدم 

ادما دل میشکونن تهمت میزنن و ....

زندگیشون عاااااالی

منم این مدلیارو دیدم  ادما دل میشکونن تهمت میزنن و .... زندگیشون عاااااالی

آره واقعا قضیشون چیه؟کلی به ازدواجای فامیلیشون افتخار میکنن نسل در نسل فامیلی ازدواج کردن و حتی ی مورد هم بچه ناقص نداشتن همش پز بچه هاشونو میدن اونوقت ما هر چی دوا درمون میکنیم هنوز نتونستیم بچه دار شیم

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
پس چرا توی خانواده شوهر من برعکسه؟همه جوره غیبت میکنن و تهمت میزنن و از آخرم اون چیزی که دلشون میخوا ...

قانون خداوند هیچوقت برعکس نمیشه خواهر بزرگوارم.اونهایی که بی توجه مداوم گناه میکنند از سرپرستی خداوند خارج میشن و تا زمانی که توبه نکردند و حلالیت نگرفتند تحت سرپرستی ابلیس هستند.و از دنیا تحت سرپرستی ابلیس برخوردار میشند. به همین دلیل بعضی از کفار از نظر دنیا وضعیت خوبی دارند.اونها رها شدند تا به کفر خود اضافه کنند.و کیفر سختی در انتظارشون هست.

نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلام بی تفاوت نباشیم،خدا بی تفاوت نیست ! نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلامحساس باشیم ، خدا از امام حسین نمیگذرد تو هم نگذر! از کنار امام حسین علیه السلام ساده عبور نکنید ، صحرای محشر هیچکس ساده عبور نخواهد کرد.🔅
آره واقعا قضیشون چیه؟کلی به ازدواجای فامیلیشون افتخار میکنن نسل در نسل فامیلی ازدواج کردن و حتی ی مو ...

نمیدونم بخدا ...

من همیشه میگم پ اینک میگن زمین گرده کووو ...کی خوشی ما میرسه..

ان شاالله ب حق حضرت علی اصغر امام حسین خدا بهتون یه نی نی سالم و صالح هدیه بده

وااي من از ديروز مغزم داره ميتركه بس به اين فك كردم كه چرا من زن بايد حجاب بگيرم كه يه وقت مرد به گن ...

حرف شما بی ربط به موضوع تاپیک هست.لطفا با نظر غیر مرتبط ضمن حفظ شخصیت و عقل خودتون ، تاپیک رو به چالش نکشید.اگر واقعا در پی جواب هستین میتونید به کارشناسش رجوع کنید.

2706