2733
2739

دیروز رفتیم خونه مادرشوهرم ما رسیدیم یه ربع بعد جاریم اینا اومدن پدرشوهرم گفت چرا دیر اومدین کی میخواد ناهار بزاره و یکم دیر تر میومدین راهتون نمیدادمو این حرفا,اینارو ما اومدیم به ما گفت من حالمم خوب نبود خیلی ناراحت شدم بعد رفتم اشپزخونه غذا بزارم مادرشوهرم گفت نمیخواد خودم میزارم گفتم نه دیگه خودم غذا میزارم بعدشم که جاریم اینا اومدن به اونا هم گفت,جاریم جواب پدرشوهرمو که جدا داد به کنار بعدشم رفت اشپزخونه کلی گریه و گلایه کرد به مادرشوهرم,اونوقت مادرشوهرم کلی ازش معذرت خواهی کرد بوسش کرد نازش کرد جالبه منم تو اشپزخونه بودم ولی اصلا از من دلجویی نکرد منم دیدم دارم خفه میشم اومدم تو پذیرایی ,تا اخر عصر هم همش پدرشوهرم با جاریم شوخی میکرد از دلش در بیاره ,بعد اینا یکم زودتر از ما پاشدن برن پدرشوهرم دست جاریمو گرفت گفت عروس انگار از من ناراحتی من منظوری نداشتم بغلش کرد بوسش کرد رفتن ولی ما رفتنی فقد دست دادو خداحافظ,انقدر ناراحت شدم اومدم خونه به شوهرم گفتم چرا مامان بابات هر چی دلشون میخواد به من میگن ناراحتم میکنن اگرم نشون بدم ناراحتم یا اعتراض کنم چنان به من میتوپن که اخرشم من بدهکار میشم ,امروز چرا یکبار به من نگفتن منظوری نداشتیم ,شوهرمم طبق معمول سکوت کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا همیشه حرفها و متلکهایی به من میگن که جرات گفتن اونارو به اون دوتا جاریهام ندارن,همش میبینم چقدر به من بی احترامی میکنن,نمیدونم چرا,اعتراض میکنم بدتر جبهه میگیرن خودمو به بی خیتلی بزنم بدتر میکنن اصلا دیگه کم اوردم,همش فکر میکنم شوهرم باعثشه,نمیدونم چرا

2728
2738

بخاطر اینکه تو شانس نداری و اون خیلی خوش  شانسه..مهره ی مار داره دلبری😱😱😱😱😱

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

وقتی ب همسرتون  ک از همه جا بی خبره ، انتقال میدید  ،  ایشون شرمنده میشن و در عین حال  کاری هم ازشون بر نمیاد ! 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706