2733
2734

پسرم ۲۰روزشه هم کولیک‌داره هم‌رفلاکس دارو هم‌از دکتر گرفتیم‌براش منتهی یه وقتایی مثل امروز انقدر بیقراری میکنه از دیشب درست نخوابیده امروزم شاید یک ساعت از صبح خوابیده باشه مدام سینه میخوره اون لحظه آرومه تا میذارمش بخوابه باز نمیتونه بخوابه احساس میکنم شیرم سیرش نمیکنه یه وقتایی میخوره دو ساعت میخوابه یه وقتاییم اینجوری مدام گشنس و درد داره 

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم

عزیزم دقیقا یادمه ۲۰ روزش بود دخترم حتی یه ثانیه از سینه ام جدا نمیشد

ربطی به کولیک و ..‌نداره زیاد

اون الان قدرت مکیدنش پایینه سیر نمیشه

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

رفلاکس همین عزیزم. فقط صبوری کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزیزم دقیقا یادمه ۲۰ روزش بود دخترم حتی یه ثانیه از سینه ام جدا نمیشد ربطی به کولیک و ..‌نداره زیاد ...

نمیدونم یه وقتایی قشنگ میخوره میخوابه

واسش سشوار روشن کن اروم میشه. جز صداهای سفیده. و رحم مادر را تداعی میکنه . ویا شبا تو ماشین بشینید و یه دوری بزنید تا بخوابه.. یا اینکه باید تو گهواره تابش بدی.. کولیک تا چند وقت باهاشه و کاریش نمیشه کرد و با این راههایی که گفتم کمی اروم میشه .

دخترم23/07/1397 زمینی شد. 
2738

زیاد بهش شیر نده. نوزاد ۲۰ روزه خیلی زود سیر میشه. اینکه میگی شیرم سیرش نمیکنه اشتباهه. بخاطر رفلاکسشه که هی میخواد چیزی توی دهنش باشه مک بزنه. آروغش رو حتما بگیر. توی بقلت بگیر راه برو معمولا آروم میشن. یا اینکه چند دقیقه دمر بزار ولی خودت مواظب نفس کشیدنش باش. اگه دلدرد باشه دمر خوابیدن حالشو بهتر میکنه. تشکش رو هم شیبدار کن و بلافاصله بعد شیر نخوابونش

یا رفیق من لا رفیق له 
داغون شدم به خدا اعصاب برام‌نمونده

متاسفانه همین. ببلاک arنمیدی؟؟؟ مراعات غذایی داری؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
شیر خشک مخصوص بچه های ریفلاکسی باید بدی تا سیر شه پستونک هم بچه رو آروم می کنه البته اگه می خوای ف ...

نه بابا من از خدامه یه کمکی بدم اگه آرومش بکنه پستونک نمیگیره شاید چند دقیقه بگیره یه وقتایی

واسش سشوار روشن کن اروم میشه. جز صداهای سفیده. و رحم مادر را تداعی میکنه . ویا شبا تو ماشین بشینید و ...

دخترت هم سن دختر منه😍

عزیزم بچهای که کولیک دارن متاسفانه همینطورین میدونستی بهترین درمون براشون تکون دادنشونه میدونی تو ما ...

آره دیروز بیرون بودیم کلا خواب بود فقط پامیشد یه کم شیر میخورد میخوابید

واسش سشوار روشن کن اروم میشه. جز صداهای سفیده. و رحم مادر را تداعی میکنه . ویا شبا تو ماشین بشینید و ...

آره سشوار میذاریم وقتی خیلی بیقراری میکنه

منم پسرم همینطور بود کلا همش سینه دهنش بود حتی دستشویی نمی‌تونستم برم و ی جعبه بیسکویت بالا سرم ک غش نکنم!فک میکردم سیر نمیشه الان عذاب وجدان دارم ک چرا کمکی بهش شیرخشک ندادم

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  
2706