2737
2734
عنوان

خجالت داره ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زياد خودتو در گير اين چيزا نكن اگه خودت دوس داري بزرگتر باشن خب ميتوني جراحي كني از بادكش استفاده كني  ولي اگه واس شوهر ميكني  اصلا فكرشم نكن چون مردا اگه حوري بهشتي پيكرترراشيده شده داشته باشه بازم به ميموناي اطرافشون  چشم دارن. پس اگه كاري ميكني واس دل خودت بكن

2728
چند ساله ازدواج کردی؟ چند بود چند شد؟

9ساله عروس شدم .. 70 بود شده 85

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2738
80

سرکارمون گذاشتی  80 ک خوبه  😒😒

ی زمانی ژلوفن من بودی  از وقتی شدی استامینوفن بقیه ..دیگه شیاف منم نیسی  ..بیبی                      تیکر بارداری نیس دعا کنین بارداری شه 😑                 دیش دیرین دیرین ماشالا دیش دیرین دیرین ماشالا      نامزدبازی دزدی خوشه ماشالا  

به ۸۰ میگی کوچیک؟؟؟؟؟؟؟ من ۶۵ ام 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

ببخشیدا ولی آقایون سینه های سفت و کوچولو بیشتر دوست دارن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706