2726
عنوان

خواهش ميكنم بياين خواااااااهش

207 بازدید | 18 پست

سلام عزيزان. من يه دخترچهارونيم ساله دارم ودوهفته ديگه هم زايمان دارم تاالان خيالم راحت بودچون فكرميكردم اگه براى زايمان برم اتاق خصوصى ميگيرم ودخترمم ميبرم بيمارستان پيش خودم آخه كسى روندارم بذارمش اونجافقط مامانمه كه اونم همراه خودمه پيش همسايه ودوست هم اعتمادندارم حالاامروززنگ زدم بيمارستان مردم ومادران جفتشون ميگن هرچقدرهم هزينه كنى بيشترازيه همراه خصوصأبچه اجازه موندن توبيمارستان رونداره.  شمابيمارستانى ميشناسين كه بتونم بچمم ببرم هزينش مهم نيست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرت کجاست؟مادر شوهر؟پدر؟هیچکی نیست یعنی؟فکر نمیکنم هیچ بیمارستانی بچه راه بده مگه یواشکی ی کاریش کنین مثلا به بهانه ملاقات بیاد و بمونه

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

منم همینطوری بودم.پسر بزرگمو مامانم نگه داشت.شوهرم اومد پیشم.تا شب هر دوشون بودن.بعدش فقط شوهرم موند

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
2706