2733
2734
عنوان

گلبرگی از احکام🍃مذهبی🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 28 پست
40 نفر شدیم هر روز هممون به نیت ینفر حمد بخونیم من دو روزشو فراموش کردم بخونم

اگ خودتون گذاشتین ن بر طبق دستور العمل خاصی ، آره بخون.مث ختم قرآن ، پیش میاد یه حزء فراموش میشه وقتی یادمون اومد میخونیم .

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
خدانکنه عزیزم 💜 من توی تل یه دوست پیداکردم منو یاد اون میندازید مثل شما مومن و خانوم هس 

ایشون ک قطعا از من بالاتر هستن من کسی نیستم . الهی ک لایق تعریف سخاوتمندانه ت باشم فرشته پاک خدا😇

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ خودتون گذاشتین ن بر طبق دستور العمل خاصی ، آره بخون.مث ختم قرآن ، پیش میاد یه حزء فراموش میشه وقت ...

ممنون عزیزم گفتم شاید چون نخوندم برا بقیه هم ناقص بشه

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
ممنون عزیزم گفتم شاید چون نخوندم برا بقیه هم ناقص بشه

ن عزیزم اگ آخر چله بشه و نخونی ناقص میشه . تو اینجور چله ک دستورالعمل خاصی نداره وقتی یادت اومد و تو بازه زمانی هستی بخونی درسته.

2731
@دخترم_عشقمه     @بهارررراااان     @همان     @دهلیز   & ...

ممنونم گلم.لطف کردی صدام زدی.تاپیکات آرامش داره.مباحث رو دوست دارم ولذت میبرم.خدا صواب بده.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
ممنونم گلم.لطف کردی صدام زدی.تاپیکات آرامش داره.مباحث رو دوست دارم ولذت میبرم.خدا صواب بده.

فدای تو عزیزم . باعث افتخارمه آبجی جونم 😇 خب الحمدللّه وسیله ی خوبی هستم 😇

2738
@anistone   @mahsa77777     @آنیتاآنیتا     @fereshtehtahmasbi &nb ...

ممنون خواهر گلم‌که صدام میکنی🌹مطالبتون مثل همیشه مفید هست و عالی توضیح میدی الهی خیر ببینی و این روزهای خوب بهترینها برات رقم بخوره

تاپیک غدیر هم موقعی که من اومدم قفل شده بود خواهر خوبم

ما یکی از اقوام فردا شب خیمه میزنن میریم اونجا پسر و همسر میرن برای پذیرایی شربت و شیرینی منم باتفاق بقیه خانمها پشت صحنه یکم کمک میکنم

در ضمن به کوچولوها بادکنک میدن🎈🎈🎈

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ممنون خواهر گلم‌که صدام میکنی🌹مطالبتون مثل همیشه مفید هست و عالی توضیح میدی الهی خیر ببینی و این رو ...

خواهش میکنم آبجی جونم ، باعث افتخارمه 😊 

آره قفل کردم چون آن نیستم میان ی چیزایی میگن ک تاپیک رو تعطیل کنن ، منم قفل کردم ک نتونن.به به ب سلامتی ، خادمی ت قبول عزیزدلم .التماس دعای فرج 💞

خواهش میکنم آبجی جونم ، باعث افتخارمه 😊  آره قفل کردم چون آن نیستم میان ی چیزایی میگن ک تاپیک ...

بسیار کار خوبی میکنی 

ممنون خانم گل شما هم این روزها از دعا کنین مخصوصا برای عاقبت بخیری جوونها 

عیدتون مبارک بانو🌹

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خدا خیرتون بده واقعا دارم امیدوار میشم که خانم هایی مانندشما درنی نی سایت هستن.

وظیفست آبجی جونم . هذا من فضل ربی . خوشحال میشم ب ی دردی بخورم 😇