2726
عنوان

دون دون بعداز تب

67 بازدید | 13 پست

خانوما پسرم یه هفته بود تب بالا داشت سه روزم بستری شد تااینک خوب شد الان چند روز این دون دون ها نرفته وانگار لک قرمز شدن روی پاهاش خیلی نگرانم دوساعت دیگم نوبت دکتر داره توهمون بیمارستان ک بستری بود

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

خودشون میرن چند روز دیگه....بهشون دست نزن...ویروس رزویلا هست

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد تب میان معمولا خودشونم‌میرن

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
خودشون میرم چند روز دیگه....بهشون دست نزن...ویروس رزویلا هست

اخه الان چندروزی هست ک تبش قطع شده دارو نداره 

افتاب ک بهشون میخوره خیلی گریه میکنه پاهاشوتکون میده

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

اگه ۴روز گذشته و کمتر هم نشدن ببر دکتر

اگه ۴روز گذشته و کمتر هم نشدن ببر دکتر

امروز ک نوبت دکتر داره باید ببریمش پنج شنبه تبش قطع شد

ممنون که جواب دادین خداروشکر

خواهش میکنم دون دون های بعدتب طبیعی نگران نباش خودش میره