2733
2734
حق با شماست کاملا🤗 واقعا زنان سرزمین من باید سکوت کنن و زندگی شادی رو داشته باشن موفق باشی بانو ج ...

نه  تنها زنان سرزمین من بلکه هر زنی در هر جای دنیا باید حقش رو بگیره ،برای گرفتن حقش هم اول باید بدونه اون رو چطور مطالبه کنه آرزوی موفقیت برای شما هم دوست عزیز

من طبق چیزایی که همینجا گفتن نظر دادم اینکه سابقه و حرفای دیگه زده رو نمیدونم تا اینجا که من میدون ...

نه اتفاقا همه ی حرفش به جا بود ، گفت قبلا تو تلویزیون بودی پس باید قوانین رو بدونی ،

#قدس_خونبهایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پری گفته استعداد یابی ک توش زنا نخونن و نرقص ک استعداد یابی نیس  احسانم گفته انگار از دانمارک ...

خوانندگی باز میشه بگی استعداده ولی رقص استعداد نیس

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
همچین انتظاری مسلما نداشته . به در بگو دیوار بشنوه همینه.  مسئله اینه که جواب تند علیخانی صرفا ...

کسی به در میگه  دیوار بشنوه که خودش تحت همین چارچوب نباشه

جالبه اگر ایشون معترض هستند چرا هنجارشکنی نمیکنند اگر میدونند که نمیشه چرا از دیگران توقع دارند اگر علیخانی کارش اشتباهه که لابلای اینهمه خط قرمز کمی زن ها رو هم نشون داده بفرمایید کار درست چی هست؟

2728
زده تو پر علیخانی اونم خواسته کم نیاره نمیدونم چرا بازیگرای زن حال مردارو میگیرن ناخوداگاه قند ...

به نظر من پریناز بیشتر حسادت کرده ک خودش چرا جزو داورا نیس

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
جالبه نظرتون  البته  که پریناز از هم جنس هاش دفاع کرده جا داشت کل زن ها حمایتش کنن

حمایت باید منطقی باشه

2738
آها لابد دلش میخواد به علیخانی نزدیک تر باشه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

نمیدونم‌😕من طرفدار هیچ بازیگرو مجری نیستم هییییییچ بازیگرو مجری

نتوپیدن به نقد ها خودش میتونست یه جور حمایت باشه. 

نقدی که درست مطرح بشه ، مثلا من فردا به همه خانم های بازیگر میگم دو رو هستید و فریبکار چون پوششتون تو تلوزیون و سینما و جامع فرق میکنه آیا سکوت میکنند؟

2706