2703
2553
ربطی به اعتماد به نفس نداره خوشگلم اینو نه تنها خودم بلکه همه میگن خیلی مدلا هستن که اصلا هم خوشگل ن ...

بر نخورد همینطوری الان به منم هزارنفر میگن 

ولی دلیل نمیشه به دیگران فخر بفروشم

تو کار مادلینگ هستم🌸
بیا عزیزم از من چسبیده نیست سه تاش ی اندازه آن دوتاش ی اندازه

سخت نگیر بابا

ما میگیم اونی که انگشت وسط پاش از همه بلندتره زبونش سر فامیل شوهر درازه😎😉😈

خوشبخت اونی نیست که هرچی دوست داره رو داشته باشه، خوشبخت اونیه که هرآنچه که داره رو دوست داشته باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2720
بر نخورد همینطوری الان به منم هزارنفر میگن  ولی دلیل نمیشه به دیگران فخر بفروشم

داری چرت میگی ، خانوم سوال پرسیدن منم جواب دادم تاپیک رو از اول نگاه کنی خیلی ها خودشون رو‌گفتن بعضیا با عمل زیبا میشن من خدا دادی خوشگلم 

بچه ها چند روز پیش یه جایی توی همین بحث های جنجالی زیبایی یه دفعه یه آقایی یه جمله ای گفت که قبلا هم ...

واقعا ،درسته من دوسال پیش رو ب روی آینه ایستادم گفتم من چقدر خوشگلم خوب پیرم بشم خوشگلم همیشه مورد توجه بودم همه جا........ موهای پر تاکمرم با فرای درشت و مشکی پوست روشن چشمای درشت سیاه ابروهای پهن، هیکل متناسب یهو مریض شدم تیروئید پرکار تمام موها م ریخت و نازک شد حالتون از دست داد صورتم تیره و افسردگی چهرهمو بی جون کرد،بیش از حد لاغر شدم، رفتم موهاموپسرونه زدم،هنوزم درگیر مریضی هستم زیبایی از یادم رفت ، واسه همین میگم بزرگترین زیبایی سلامتیه

2714
تجربه ثابت کرده اونی که میگه من بینهایت زیبام کاملامعمولی هستن درموردشوهراشون هم صدق میکنه مثلاجوری ...

خدا نکشدت من عاشق جیسونم🤗😍🤩

خوشبخت اونی نیست که هرچی دوست داره رو داشته باشه، خوشبخت اونیه که هرآنچه که داره رو دوست داشته باشه.
ماشاالله اعتماد بنفستو از کجا اوردی من که مدلم اینو نمیگم

میشه عکس بزاری 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706