1373
1341
عنوان

زیباترین زنی که تا خالا دیدید کیه؟عکسشو بذارید

| مشاهده متن کامل بحث + 104002 بازدید | 1102 پست

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

ماشاالله اعتماد بنفستو از کجا اوردی من که مدلم اینو نمیگم

ربطی به اعتماد به نفس نداره خوشگلم اینو نه تنها خودم بلکه همه میگن خیلی مدلا هستن که اصلا هم خوشگل نیستن بعدش چرا به شما بر خورد ؟؟؟؟

1379
ربطی به اعتماد به نفس نداره خوشگلم اینو نه تنها خودم بلکه همه میگن خیلی مدلا هستن که اصلا هم خوشگل ن ...

بر نخورد همینطوری الان به منم هزارنفر میگن 

ولی دلیل نمیشه به دیگران فخر بفروشم

تو کار مادلینگ هستم و ثریا عروس استانبول هم هستم💁🏼‍♀️
بر نخورد همینطوری الان به منم هزارنفر میگن  ولی دلیل نمیشه به دیگران فخر بفروشم

داری چرت میگی ، خانوم سوال پرسیدن منم جواب دادم تاپیک رو از اول نگاه کنی خیلی ها خودشون رو‌گفتن بعضیا با عمل زیبا میشن من خدا دادی خوشگلم 

1376
داری چرت میگی ، خانوم سوال پرسیدن منم جواب دادم تاپیک رو از اول نگاه کنی خیلی ها خودشون رو‌گفتن بعضی ...

پوووف خیلی اعتماد بنفس داری ماشاالله

بچه ها چند روز پیش یه جایی توی همین بحث های جنجالی زیبایی یه دفعه یه آقایی یه جمله ای گفت که قبلا هم ...

واقعا ،درسته من دوسال پیش رو ب روی آینه ایستادم گفتم من چقدر خوشگلم خوب پیرم بشم خوشگلم همیشه مورد توجه بودم همه جا........ موهای پر تاکمرم با فرای درشت و مشکی پوست روشن چشمای درشت سیاه ابروهای پهن، هیکل متناسب یهو مریض شدم تیروئید پرکار تمام موها م ریخت و نازک شد حالتون از دست داد صورتم تیره و افسردگی چهرهمو بی جون کرد،بیش از حد لاغر شدم، رفتم موهاموپسرونه زدم،هنوزم درگیر مریضی هستم زیبایی از یادم رفت ، واسه همین میگم بزرگترین زیبایی سلامتیه

داری چرت میگی ، خانوم سوال پرسیدن منم جواب دادم تاپیک رو از اول نگاه کنی خیلی ها خودشون رو‌گفتن بعضی ...

باادب باش

1226
ماشاالله اعتماد بنفستو از کجا اوردی من که مدلم اینو نمیگم

میشه عکس بزاری 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

زن سپهر حیدری بنظرم زیباست چشماش هم آبیه

هی دنیای لعنتی گوش کن ببین چی میگم خیلی وقتا خواستی منو به زانو در بیاری بعضی وقتها موفق شدی بعضی وقتها هم نه ولی بدون برام مهم نیستی هر کار مسخره ای که میخوای بکن ولی اینو بدون برام مهم نیستی و میدونم به چشم برهم زدنی از دستت راحت میشم ....
1364