1345
1363

بنظر من آیشواریا خیلی زیباست

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

زیباترین  نه  خیلیارو دیدم  افسانه  پاکرو  هانده ارچل  نیکی  کریمی  لاله اسکندری  اونروز  توخیابون  یه  دختر  دیدم  نقاشی خدابود از کل بازیگرا  خوشگلتر 

جاءالحق وزهق الباطل ان الباطل کان زهوقا

خودم

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

من همیششششههه تو این تاپیکا میگم

نمیگم خودم خیلی خوشگلم ولی خیلی خودمو دوست دارم

چهرمو با همون معایب و مزایایی که داره واقعا میپسندم

منکر زیبایی بقیه ام نمیشما

ولی هیچوقت دلم نمیخاد شبیه کسی دیگه باشم

چون خودم به نظر خودم قشنگترینم

دل و جانم به تو مشغول و نظر در چپ و راست،تا ندانند حریفان که تو منظور منی...دیگران چون بروند از نظر از دل بروند،تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی....

آیشواریا رای 

مرلین مونزو 

مهلقا جابری 

خودم 😎

این اخری دیگه خیلی خوشگلخ لامصب 😂😂

❤من یک آفرودیتم❤ آفرودیت ها می تازند و اصلا توجه نمیکنن که تو جامعه کنونی چه القاب زشتی به آنها داده میشه �☇ آفرودیت یعنی زندگی _زندگی یعنی آفرودیت _ این دو کلمه در هم تنیده اند❤
1226

اونایی که میگین خودم عکس بذارید😂

👩🏻‍🦰 ۳۳سالمه،متاهلم 💑،مادرم 👨‍👩‍👧،مسلمانم 🕋، ،گیاهخوارم🥗🌯🥙🍝🍜🍲 ،دوستدار طبیعتم🌲🌳🌴🍀،مینیمالست هستم چیزی که دنبالشم عشق،آرامش و صلح  و دوستیه،راستی حواسم باشه کسی رو نصیحت و قضاوت نکنم و جیزی که تو مغزم خیلی پر رنگه مرگه .....
من همیششششههه تو این تاپیکا میگم نمیگم خودم خیلی خوشگلم ولی خیلی خودمو دوست دارم چهرمو با همون معا ...

ایووووووووللللل به تو😍😍😍

❤️کوردم❤️وک هه لوی به رزه فری به رزه مژی چون بژی شه رته نه وک چنده بژی
1364