2726
عنوان

تو رو خدا بیاین گریه ام بند نمیاد😢

157 بازدید | 14 پست

خانم ها پسرم۱۳ماهشه یک هفته میش افتاد زاتوش آسیب دید بردیم عکس گرفتیم دکتر گفت نشکسته وکوفته کرده زانوش وبه مدت۴روز ماش تو آتل گچی بود یعنی روزچهارم دکتر باز کرد آتل رو ولی الات که ۴روز از باز کردن میگذره هنوز نمیتونه بایسته وراه بر‌ ه وزانوش خم میشه وخالی میکنه به نظرتون چی کار کنم؟خیلی نگرانم.کسی تجربه ای داره.کسی این اتفاق برای بچش افتاده وخوب شده باشه؟😢میترسم هیچ وقت نتونه راه بره😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لیگمان ها یعنی جی؟متظورتون مینیسک وتاندون ورباط هاست؟

اره عزیزم اگه تادوهفته دیگه خوب نشد ممکنه آسیب لیگامانی داشته باشه به خصوص چون بچست ممکنه شکستگیش تو رادیوگرافی ساده مشخص نشه

یعنی باید ام ار ای بده؟به نظرتون چی کار کنم الان؟

من اگه بودم اول یه سی تی هم‌مگرفتم‌اگه شکستگی نداشت بعد دو هفته ام ار ای درخواست میکردم

ببرش پیش‌یه ارتوپد دیگه ضرر نمیکنی 

من اگه بودم اول یه سی تی هم‌مگرفتم‌اگه شکستگی نداشت بعد دو هفته ام ار ای درخواست میکردم ببرش پیش‌یه ...

ببخشید از کجا میشه فهمید که مثلا رباط ها یا تاندون ومینیسک زانوش آسیب دیده یعنی علایمش چیه؟

سی تی اسکن  شکستگی رو واضح نشون میده؟

بله سی تی اسکن شکستگی رو قطعا نشون میده 

علامت پارگی رباط ها همین خالی کردن زانو و ادامه داشتن درده( البته چون پسرتون کوچیکه نمیشه دقیق راجع به راه رفتنش نظر داد)

بله سی تی اسکن شکستگی رو قطعا نشون میده  علامت پارگی رباط ها همین خالی کردن زانو و ادامه داشتن ...

ببخشید با ام ار ای مشخص میشه که رباطها آسیب دیده؟دکترش وقتی آتل رو باز کرد گفت اگر تا یک هفته نتونست بایسته یا راه بره دوباره بیارش پیشم.الان ۴روز شده هنوز نتونسته

ببخشید با ام ار ای مشخص میشه که رباطها آسیب دیده؟دکترش وقتی آتل رو باز کرد گفت اگر تا یک هفته نتونست ...

بله با ام ار ای مشخص میشه 

احتمالآ برای همین گفتن دوباره ببریدش چیز بدی هم نیس راحت خوب میشه اصلا نگران نباشید

2706