2726
عنوان

اونایی که باباتون دوتا زن دارن😔😖

1418 بازدید | 115 پست

4 ساله که با وجود چندتا بچه رفته زنی گرفته 20 سال از خودش کوچیکتر، همش با اونه هم‌ پیغام کاراشو این طرف اون طرف به مامان من میرسونن مامانم مریض شده سر این قضیه هر چی دکتر می‌بریم فایده نداره همش با اون از خدا بی‌خبره مامانم داره ذره ذره آب میشه😭😭مگه تو این دنیا عدالتی وجود نداره خدایا خودت جواب کاراشونو بده خیلی دلشکسته ایم پدر من یذره عاطفه نداره سنگه سنگه. خدایا😭😭😭

از نظر قانونی چیکار میتونیم انجام بدیم که لااقل یذره اذیت بشن تا تقاص پس بدن😭زن عقدی شه حامله هم هست وای خدا چرا اینا شرم و حیا ندارن😭😭تو این 4 سال خیلی دادگاه رفتیم ماهی یه چندر غاز نفقه به مامانم میده، ولی هفته به هفته تو خونه پیداش نمیشه ای خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوستم باباش دوتا زن داره دو شب خونه زن دومشه پنج شب اينور

تازه زن اولي خونه دومي و بلعكس عيد ديدني هم ميرن 

و زن دوم بيريخت تر از زن اوله

واسه خونه زن اول خريد نميكنه زياد 

ولي وقتي ميره خونه دوميه دست پر پر ميره

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
فکرکنید مرده.  راحت زندگیتونو کنید . مامانت میخواد بیاد تو خونه ک چی بشه . اعصابش بیشتر خورد بش ...

آخه آنقدر این حرفا رو میزنیم بهش اصلا گوش نمیده کاش میتونست بیخیالش بشه ما که اونو گذاشتیم کنار انگار نه انگار پدری داشتیم ولی مامانم نمیتونه

2706