2733
2734

عزيزم سونو واژينال كه مشكلي نداره خيلي ها انجام ميدن

موقعيتت خيلي خاصه فقط متخصص ميتونه نظر بده 

زوتر برو دكتر 

حتي اگه ميبيني دير به دكترت دسترسي داري زودتر برو بيمارستان بررسي كنن 

انشااله كه به خير ميگذره 🌹

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تقصیر خودته چرا سنو واژینال رفتی مگه نمیدونستی خطرناکه !!!!بعدش لک میبینی هاااا منتظر میموندی هفته 8 ...

خارج رحمی خودش خطرناکه و خییییییلی هم خطرناکه باید خوشحال هم باشه زودتر فهمیده و واژینال کرده .ی روزم ی روزه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

راستش دکترم با توجه به این که من تو این مدت لک نداشتم و با توجه به سونو و اینکه درد زیاد نداشتم گفت بعید میدونم مشکلی باشه خیلی جدی نگرفت اما گفت اگرم درد شدید پیدا کردی زود بیا پیشم الان درد ندارم اما لک رو دیدم شاید تازه شروعش باشه 

خدایا خیلی مهربونی 
2731
باید صبر کنم تا 5 دکترم بیاد دعا کنید واسم یهنی اگر مال خارج رحمی باشه بستری میکنند یا دارو میده بهم ...

فک نکنم دارو بده اخه اون موقع اونی ک داخل رحمه هم براش ضرره اون دارو ...برات دعا میکنم انشاالله خیره 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

من چند روز پیش رفتم دکتر دو تا نشون دادم جدی نگرفتند چون لک نداشتم الان قضیه فرق میکنه دیگه ای بابا با یه بچه کوچولو 3 ساله که شدیدا بهم وابسته هست بستری نشم خدا کمک کنه 

خدایا خیلی مهربونی 
راستش دکترم با توجه به این که من تو این مدت لک نداشتم و با توجه به سونو و اینکه درد زیاد نداشتم گفت ...

ببین درد لگن و درد استخون دردشانه و کتف .و دردش وحشتناکه اگه بگیره میخوای زمینو گاز بزنی .نمیتونی بند شی ی جا دردش مث زایمان طبیعیه.

اما برا تو کوچیکه انشالله با دارو حل بشه .کوچک ترین دردی گرفتی برو بیمارستان 

خارج رحمی خودش خطرناکه و خییییییلی هم خطرناکه باید خوشحال هم باشه زودتر فهمیده و واژینال کرده .ی روز ...

خانم خارج رحمی میدونم خطرناکه ولی این خانم خیلی زود رفته شاید هنوز تو رحمش نرفته اول ساک میاد رحم بعد خود نطفه

2738
زود رفته این خانم باید 8هفته میرفت میومد تو رحم 

خارج رحمینمیره تو رحم این حرفا چیه !!!!من تجربه شو داشتم جزو بدترین درد هاس اگه دیر بشه شانس اورده زودفهمیده ب هیچ عنوان اون نخواهد رف داخل رحم 

بروپیگیرشوخارج رحمی رویکاری بکنن وگرنه خدایی نکرده لوله تووردلرن برای جنین داخل رحمت اصلاخوب نیس

خدایاممنونم بابت معجزه ی قشنگت😍امیرحسین مامان زودبیافدای دست وپای کوچیکت بشه مامان الهی،خدایاتوروبحق پنج تن دامن همه ی منتظراروسبزکن وحافظ نی نی من باش توروبخداییت وبزرگیت قسم میدم،هیچ زنی وبابچه امتحان نکن😆اگه خواستین ی صلوات برای سالم بدنیااومدن نی نیم بفرستین حاجت روابشین ایشالا😍😍😍💝😄😘
خارج رحمینمیره تو رحم این حرفا چیه !!!!من تجربه شو داشتم جزو بدترین درد هاس اگه دیر بشه شانس اورده ز ...

مطمنی من دوستم ماما هستن شاید شما خارج رحمی بود توجه کنید دکتر چی بشون گفته یک ساک تو رحم که خالیه و نطفه که تو رحمه نگفته ساک اونجا تشکیل شده یا اونجا لانه گزینه کزده لک دیدنش هم مال سنو واژینال هست

مطمنی من دوستم ماما هستن شاید شما خارج رحمی بود توجه کنید دکتر چی بشون گفته یک ساک تو رحم که خالیه و ...

البته برای اینکه بحث نشه  وحال ندارم دیگه جواب بدم حق باشماست چون تجربه دارید

مطمنی من دوستم ماما هستن شاید شما خارج رحمی بود توجه کنید دکتر چی بشون گفته یک ساک تو رحم که خالیه و ...

بخونی نوشته دوتا ساک ..یکی داخل رحم یکی خارج .نطفه ک خارجه اوکی شاید بیاد تو رحم اما زمانیکه ساکشم همون جاس دیگه میچسبه ب اونجا و اگه بزرگ بشه لوله هم برداشته میشه 

2706