2726

سلام بچه ها من چند روز پیش سونو واژینال دادم گفت دو تا ساک یکی خارج و یکی داخل رحمه که قلب هنوز تشکیل نشده من تو این چند وقت اصلا لک نداشتم الان رفتم دستشویی لک صورتی دیدم مشکل چیه راهنمایم کنید چکار کنم واسه  اصلیه مشکل پیش نیاد یعنی مال خارج رحمی هست خطر نداره 

خدایا خیلی مهربونی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرفتی دکتر ؟خارج رحمی هرچ زودتر باید حل بشه مسیله اش وگرنه برا خودت خییییلی خطرناکه .درد شونه و کتف نداری؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728

رابطهدنداشتم نه درد شونه دارم سونو رو هم خود پزشکم داد گفت برو سونو دوباره واسه شنبه هفته اینده گفته برم راستش دیروز پیشش بودم گفت لک نداری گفتم اصلا خودم خودم رو چشم کردم دارم میمیرم نمیدونم چکار کنم درد ندارم اما لک نمیدونم چکار کنم عصر باید بهش زنگ بزنم 5 به بعد میاد 

خدایا خیلی مهربونی 

عزیزم اون خارج رحم خیلی خیلی خطرناکه سریع برو دکتر ممکنه عواقب خیلی بدی داشته باشه‌.فعلا فقط به فکر سلامتی خودت باش چون خارج رحم اگه بچه زیاد بمونه توش لوله رو از دست میدی خدایی نکرده

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

مامان کیان جان من پسر اولم رو هفته 6 رفتم سونوی واژینال فکر نمیکنم مشکلی باشه به خاطر زود رفتنم به سونو. لک میتونه واسه خوردن غذای تند باشه یه اش چند ساعت پیش خوردم تند بود گرسنه بودم خوردم شاید مسخره باشه ولی گفتم شاید مال اون باشه 

خدایا خیلی مهربونی 
2706