1373
1363

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379

به نام خدا ارث

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉
شوهرم‌ یه تیکه کوچیک زمین داشت زیاد نبودا بیشترش طلا های من با کادوهای عروسی بود فروختیم شیش سال پیش ...

خوش ب حالتون شش سال پیش میشد ولی الان چی الان همه چی به شدت گرون شده مخصوصا خونه برا ماهایی ک اول راهیم تازه واقعا سخته😐

1376

منکه مجردی خونه توجای خوب وماشین داشت تلاشی نکردم‌ ولی الان ازبس گرونه همونارونمیتونیم عوض کنیم😐 

روزگاری بود دل من که به عشق ایمان داشت...وندراین مزرع افت زده شوم حیات شاخ امیدی کاشت...چشم به راه توبودم که توکی می آیی ‌...برسرشاخه سرسبزامیددل من که توکی میخوانی😎😎😜😜😜😭😭😭
منکه همسرم خونه داشت خودمم هرچی مجردی کار کرده بودم طلا خریده بودم فروختم با کلی وام خونه خریدم داد ...

آفرین بچه زرنگ 

شوهرت می دونه

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

مامانم با تلاش خودش با اینکه پدر ندارم خداروشکر تونست

خونه بخره قرعه کشی نوشت کم کم جمع کرد حدود سی میلیون،  ،بیست میلیون خونه رو رهن داد سال بعد پول رهن خونه رو جور کرد داد مستاجر وخونه مال ما شد

تو این دنیا همین که عاشقت باشم تصور میکنم دنیا تو دستامه❤
1226

من یبار روششو گفتم تو یه تاپیک

ریختن سرم انقد حرفم زدن ک پشیمون شدم...

گفتن حالا چراخوشحالی ک خونه داری و جرا فخر میفروشی؟

والا یه واحد اپارتمان ۹۰متری فخر داره ک من بفروشم؟

اونم مرکز شهر نه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دائما یکسان نباشد حال دوران...گه مخور-😒