2737
2734
عنوان

کیا میخوان براشون استخاره بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 532 پست
عزیزم خوندم برای منم‌بگیر 

متن آیه
بَلْ بَدَا لَهُمْ مَا كَانُوا يُخْفُونَ مِنْ قَبْلُ ۖ وَلَوْ رُدُّوا لَعَادُوا لِمَا نُهُوا عَنْهُ وَإِنَّهُمْ لَكَاذِبُونَ
بلکه (وبال) آنچه پیش از این پنهان می‌داشتند بر آنها آشکار شده و اگر بار دیگر هم (به دنیا) برگردند باز همان اعمال زشتی را که از آن نهی شدند اعاده خواهند کرد، و آنان دروغ می‌گویند.

نتیجه استخاره
انجام نده

نتیجه کلی
بد است دروغ و نيرنگ زيادي در اين کار است انجام ندهيد که پشيمان خواهيد شد.

نتیجه ازدواج
با آدمهاي دروغ گويي طرف هستيد اصلا انجام ندهيد.

نتیجه معامله
فريب و دروغ ديده مي شود و سر شما کلاه مي گذارند منصرف شويد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برامن میگیری؟

متن آیه
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّمَا الْخَمْرُ وَالْمَيْسِرُ وَالْأَنْصَابُ وَالْأَزْلَامُ رِجْسٌ مِنْ عَمَلِ الشَّيْطَانِ فَاجْتَنِبُوهُ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ
ای اهل ایمان، شراب و قمار و بت‌پرستی و تیرهای گروبندی همه اینها پلید و از عمل شیطان است، از آن البته دوری کنید تا رستگار شوید.

نتیجه استخاره
انجام نده

نتیجه کلی
بد است به حرام خواهيد افتاد ترک کنيد انشاءالله مورد بهتري پيشنهاد خواهد شد.

نتیجه ازدواج
به گناه خواهيد افتاد و طوري گرفتار خواهيد شد که هر روز بخود لعنت کنيد صبر کنيد انشاءالله مورد بهتري نصيبتان خواهد شد.

نتیجه معامله
در اين معامله خيري وجود ندارد عجله نکنيد موردي با سود خوب در راه است اين مورد را به هيچ و جه انجام ندهيد.

2731
من

متن آیه
وَمَا أُوتِيتُمْ مِنْ شَيْءٍ فَمَتَاعُ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَزِينَتُهَا ۚ وَمَا عِنْدَ اللَّهِ خَيْرٌ وَأَبْقَىٰ ۚ أَفَلَا تَعْقِلُونَ
و آنچه از نعمتها (ی این عالم) به شما داده شده متاع و زیور (بی‌قدر) زندگانی دنیاست و آنچه نزد خداست بسیار بهتر و باقی‌تر است، آیا فهم و عقل کار نمی‌بندید؟

نتیجه استخاره
انجام نده

نتیجه کلی
بد است فريب و نيرنگ در کار است انجام ندهيد که پشيمان خواهيد شد.

نتیجه ازدواج
هيچگاه با ظاهر افراد نمي توان به باطنشان و آنچه در آينده نشان مي دهند پي برد ترک شود که پشيماني شديد دارد.

نتیجه معامله
گول ظواهر امر را نخوريد شما را فريب مي دهند و ضرر هنگفتي را بشما تحميل مي کنند ترک شود."

2738
میشه بگیری برام؟😔

متن آیه
وَلَقَدْ جَعَلْنَا فِي السَّمَاءِ بُرُوجًا وَزَيَّنَّاهَا لِلنَّاظِرِينَ
و همانا ما در آسمان کاخهای بلند برافراشتیم و بر چشم بینایان عالم آن کاخها را به زیب و زیور بیاراستیم.

نتیجه استخاره
انجام بده

نتیجه کلی
خوب است با توکل بخدا انجام دهيد که باعث سربلندي شما مي گردد.

نتیجه ازدواج
مورد مناسبي است با توکل بخدا اقدام کنيد صدقه فراموش نشود.

نتیجه معامله
سود خوبي خواهيد برد ولي حتما صدقه بدهيد.

متن آیه وَلَقَدْ جَعَلْنَا فِي السَّمَاءِ بُرُوجًا وَزَيَّنَّاهَا لِلنَّاظِرِينَ و همانا ما در آسمان ...

مرسییی عزیزم 

خداروشکررر😍😍😍

اگر براتون مقدوره واسه خوشبختی و عاقبت بخیری دنیا واخرت  همه مردم و جوونا از جمله خودم دعاکنین❤🧡
میشه برای من استخاره بگیری؟

متن آیه
وَسَارِعُوا إِلَىٰ مَغْفِرَةٍ مِنْ رَبِّكُمْ وَجَنَّةٍ عَرْضُهَا السَّمَاوَاتُ وَالْأَرْضُ أُعِدَّتْ لِلْمُتَّقِينَ
و بشتابید به سوی مغفرت پروردگار خود و به سوی بهشتی که پهنای آن همه آسمانها و زمین را فرا گرفته و مهیّا برای پرهیزکاران است.

نتیجه استخاره
حتما انجام بده

نتیجه کلی
بسيار خوب است در انجام آن تعجيل کنيد و در انجام آن حفظ موازين شرعي را رعايت کنيد.

نتیجه ازدواج
با اين ازدواج گشايش کار پيدا مي کني دو شرط بالا فراموش نشود.

نتیجه معامله
پر منفعت و پر سود است بدو شرط يکي آنکه موازين شرعي را رعايت کني و دوم صدقه ي در خوري بدهي.

2706